Kripto Para

200.000 Takipçili Analistten Önemli XRP Tahmini!

© Reuters.

Luke Martin, 213.000’den fazla takipçisi ile kesinlikle kripto para sektörünün tanınan isimlerinden birisi olarak biliniyor. Daha önce yaptığı birçok tahminde önemli sonuçlar elde eden Martin bu sefer ise hakkında konuştu.

Martin en altta görülebilecek olan tweet’inde, önde gelen kripto para birimlerinden XRP’nin değerinin yüzde 30 daha fazla olması gerektiğini vurguladı. Birçok kripto para biriminin ya çıkış noktasına ulaştığını ya da çoktan patlama yaptığını belirten Martin, bunun sebebini de devamındaki tweet’lerinde açıkladı.

Ünlü analiste göre bunun sebebi birçok altcoin’in gruplar halinde hareket etmesi. Yüksek değere sahip altcoin’lerin sadece biraz farklı zaman aralıkları ile beraber hareket ettiğini açıklayan Martin, bu yöntemle söz konusu gruplardaki hareketliliğe rağmen geride kalan projeleri tespit etmeye çalıştığını ifade etti.

Yükseliş Sırası XRP’de
Martin’in çalışmaları kendisini önce ETH‘ye, daha sonra EOS‘a, bunun devamında ADA’ya ve son olarak da XRP’ye getirdi. Adı geçen diğer kripto para birimlerinin ciddi yükseliş elde ettiğini göz önüne alırsak, Martin’in de belirttiği gibi yükseliş sırası XRP’de gibi gözüküyor.

XRP geçtiğimiz günlerde hafif bir ivme yakalasa da, 0,30 doların üzerine çıkamamıştı. En büyük üçüncü kripto para birimi bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %7,44’lük yükselişe ve 0,298 dolarlık birim fiyata sahip.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı