Kripto Para

Aave, Chainlink, Litecoin Fiyat Analizi: 07 Mayıs

Aave’nin 430 dolarlık desteği uzatılmış bir satıştan savunması gerekiyordu. Bir aşağı kanal içinde işlem gören Chainlink ve 45.6-44.2 $ ‘dan geri dönüş, kuzeye doğru bir kırılmaya yol açabilir. Son olarak, Litecoin’in yükseliş trendi yörüngesine devam etmek için bir miktar istikrar gerektirdi.

Aave [AAVE]

Kaynak: AAVE / USD , TradingView

Alıcılar 310-315 $ civarında bir adım attılar ve Aave’nin değerini 25 Nisan ve 3 Mayıs arasında% 60’ın üzerinde artırdılar. Ancak, fiyat 537 $ direncinin üzerine çıkamadı ve satıcılar kontrolü ele geçirdi. . Satış baskısı, AAVE’yi 483 $ desteğinin altına düşürdü ve kripto para birimi, yazı yazarken 20-SMA ve 50-SMA’nın altındaydı. Müthiş Osilatör , yarım çizginin altına inmeye devam ederken satış baskısını vurguladı.

Fiyat 430 dolarlık destekten geri dönebilirken, 538 dolarlık üst tavanın önümüzdeki seanslarda devrilmesi pek olası değildi. Aslında, 430 doların altındaki bir kırılma, 408 dolara doğru genişletilmiş bir satışa bile yol açabilir. Bu arada, Chaikin Para Akışı ‘e göre sermaye girişi daha zayıftı, ancak endeks baskı zamanında dengenin üzerinde bir geri dönüş girişiminde bulundu.

Chainlink [LINK]

Kaynak: LINK / USD , TradingView

Yükselen bir üçgen kopuşu, Chainlink ‘in, fiyat yeni bir ATH kaydettirirken hedefine 50 $’ ın üzerinde ulaşmasına yardımcı oldu. Bu seviyeyi yakaladığından beri LINK, 4 saatlik zaman diliminde bir alçalan kanal içinde bir miktar aşağı doğru hareket kaydetti. Müthiş Osilatör üzerindeki bir dizi kırmızı çubuk, pazardaki satış baskısını vurguladı. Bununla birlikte, mevcut model genellikle yukarı yönde bir kırılmayı gösterir ve aynı şeyin ilerlemesi beklenebilir.

45,6-44,2 Dolar arasındaki bir geri dönüş, LINK’in üst eğimli trend çizgisinden kuzeye çıkmasına izin verebilir. 50 doların üzerinde bir hareket, fiyatın 53 doların üzerine çıktığını bile görebilir. Piyasadaki düşüş koşullarına rağmen, RSI 55’in üzerinde bir yükseliş bölgesini korudu. Yakın zamanda yapılan bir analiz , LINK’in ağ aktivitesinin ve fiyat hareketinin onu ilk 25’teki en sıcak altcoinlerden biri yaptığından bahsetti.

Litecoin [LTC]

Kaynak: LTC / USD , TradingView

300 doların üzerindeki bir artış, Litecoin’in listelerde kuzeye gitmesine ve 365 dolarda yeni bir rekor seviyesi oluşturmasına izin verdi. Son birkaç gün dünyanın en büyük onuncu kripto para birimi için oldukça iyimser olsa da, tekniklerinden birkaçı gelecek seansların geri çekileceğini ima etti. RSI aşırı alım bölgesinde birkaç zirve oluşturdu ve bir sonraki yükselişten önce stabilizasyon önerdi. Endekste de biraz düşüş eğilimi görüldü.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi yükseliş momentumunda bir düşüş gösterdi. Endeks bir dizi siyah nokta not ederse, düşük volatilite muhtemelen LTC için bir miktar yana doğru hareketi gösterecektir. Küçük bir geri çekilme durumunda, ilk destek 330-335 dolar civarında kaldı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: