Kripto Para

Aave, Tezos, Zcash Fiyat Analizi: 11 Haziran

Aave, Tezos ve Zcash, 7 Haziran’da bir fiyat düşüşü yaşadıktan sonra, sınırlı bir aralıkta işlem gördü ve onların yakınlarına tutundu. temel destek seviyeleri. Bu altcoinler için fiyat hareketi düşüktü ve toplam kripto-piyasa sınırındaki %7’lik artış, bu altcoinlerin fiyatlarında olumlu işaretler göstermedi.

Tezos, 9 Haziran’da 283.000’den fazla işlem gerçekleştirdi ve bu, Kripto para için önemli bir sayıydı. Dört saatlik grafikte yeşil bir mum çubuğunun ortaya çıkmasıyla birlikte fiyatı hafif artışlar kaydetti. Aksine, Aave ve Zcash fiyatlarının %11,8 düştüğünü gördü. ve 10 Haziran’dan sonra sırasıyla %10,4. 

Aave [AAVE]

Kaynak: AAVE/USD , TradingView

Aave’nin fiyatının neredeyse %16,6 düşmesine neden olan 7 Haziran’daki fiyat düşüşünden sonra, varlık 10 Haziran’dan daha fazla düşmeden önce hafif iyileşmeler yaşadı. % 13,87’lik yedi günlük fiyat düşüşü.

Aave için Göreceli Güç Endeksi yazının yazıldığı sırada 31m seviyesindeydi ve daha fazla düşüş varlığı aşırı satım bölgesine itebilirdi. Gösterge, satış baskısının baskınlığını vurguladı. Bununla birlikte, göstergenin sürekli düşüş eğilimi bir miktar düzleşti ve ayrıca küçük bir artış kaydetti.

Parabolik SAR mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgiler düşüş momentumunu vurguladı. Bu düşüş eğilimi 7 Haziran’da ortaya çıktı ve o zamandan beri devam etti. Ayrıca, Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altındaydı ve düşüş momentumunun güçlendiğini gösteren artan kırmızı çubuklara sahipti.

Aave için bir sonraki kilit direnç 404 dolardı, desteği ise 306 dolardı ve varlığın baskı zamanı civarında test etti.

Tezos [XTZ]

Kaynak: XTZ/USD , TradingView

4 saatlik zaman diliminde, Tezos , 7 Haziran fiyat düşüşünden sonra varlık için fiyat hareketi düşük olduğu için yatay hareket kaydetti. XTZ, 3,1 dolar desteği ile 4,1 dolar direnci arasında dalgalandı. Basın zamanında, altcoin 3,3 dolardan işlem görüyordu ve iki yeşil mum çubuğunun ortaya çıkmasıyla hafif fiyat artışı belirtileri kaydetti.

Alt için Bollinger Bantları 11 Haziran’da keskin bir şekilde birleşti ve dar bir fiyat aralığını ve düşük oynaklığı vurguladı. Öte yandan, Chaikin Para Akışı denge noktasının üzerinde işlem gördüğü ve keskin bir yükseliş kaydettiği için sermaye girişleri sağlıklı kaldı.

Ayrıca, MACD hattı Sinyal hattının çok yakınından geçti ve hafif bir yükseliş geçişinin gerçekleşebileceğini belirtti.

Zcash[ZEC]

Kaynak: ZEC/USD , TradingView

Dört saatlik bir grafikte Zcash, 136 dolarlık destek ile 183.5 dolarlık direnç arasında gidip geldi. Basın zamanında, alt, 136 dolarlık destek seviyesini birkaç kez test etmişti ve eğer aynı seviyeyi ihlal ederse, bir sonraki desteği 101 dolardan bulunabilirdi.

Zcash, yazının yazıldığı sırada 132$ civarında işlem görüyordu ve tüm zamanların en yüksek seviyesi ‘den %98,51 düştü. Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altındaydı ve göstergedeki kırmızı çubukların görünümü, baskı sırasında düşüş momentumunun süründüğünü gösteriyordu.

Varlık, Haziran ayının başından bu yana neredeyse %18’lik bir fiyat düşüşü gördü ve Zcash için Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgedeydi. Bununla birlikte, basın zamanında göstergenin güneye doğru hareketi, satış baskısının baskınlığını vurguladı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: