EkonomiHaberlerTürkiye

BİM aktüel 2 Temmuz 2021 Cuma kataloğu 3 sayfa! Bu Cuma BİM kataloğu aktüel ürünleri neler?

[ad_1]

BİM mağazalarında haftada iki kez yayınlanan kataloglardan ikincisi de yayınlandı. Salı kataloğunu tek sayfa olarak yayınlayan BİM Cuma kataloğunu ise 3 sayfa olarak yayınlandı. Peki, hangi sayfada neler var ve bu ürünler kaç liradan satışta olacak?

SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında çelik tencere seti, granit tencere seti, bardak takımları, porselen yemek takımı, çelik çaydanlık, 12 parça çay seti, yedekli tuvalet kağıtlık ve çöp kovası, kesme tahtası, aynalı sekizgen tepsi ve metal ekmek sepeti gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL KATALOĞU 2 TEMMUZ 2021 SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında ise beyaz cam ankastre set, çelik çay makinesi, kahve ve ayran köpürtücü, çelik termos, baharat öğütücü, manuel rondo, yapay büyük çiçek çeşitleri, cırtcırtlı dart, bıçak, yağ süzgeci, konuşan bebek, bahçe seti ve metal oyuncak iş makinesi seti gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER SAYFA 3

Kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise buharlı ütü, drone, akıllı saat, şarjlı el süpürgesi, ışıklı scooter, banyo seti, plastik tabure, banyo havlusu, yüz havlusu, diş fırçası ve Spor ayakkabı ürünler bulunuyor.

 [ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: