EkonomiHaberlerTürkiye

BİM aktüel 22 Nisan 2022 Cuma kataloğu… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

Her hafta Salı ve Cuma günleri BİM mağazalarında yer alan indirimli ürünler aktüel katalog içerisinde paylaşılıyor. İndirimli alışveriş tutkunları bu katalog üzerinden kendilerine uygun ürünleri tercih ederek satın alabiliyor. Peki, yeni haftanın ikinci kataloğunda neler var?

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında akıllı saat, kulaklık üstü kulaklık, çeşitli oyuncaklar, yetişkin t shirt, spor ayakkabı, ay yıldızlı balon, çocuk pijama takımı ve kot görünümlü tayt gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında 4 bölmeli derin dondurucu, otomatik kapanan ışıklı kettle, cam set üstü ocak, çok fonksiyonlu buharlı temizleyici, fincanlı çaydanlık, kısa meşrubat bardağı, saklama kabı, ekmek kutusu ve oval sebzelik gibi ürünler mevcut.

BİM AKTÜEL 22 NİSAN 2022 CUMA KATALOĞU SAYFA 3

Kataloğun üçüncü sayfasında 8 bölmeli çok amaçlı dolap, vakumlu hurç set, çekmece düzenleyici, baza altı kutusu, maxi hurç ve başucu düzenleyici gibi ürünler var.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER CUMA SAYFA 4

Kataloğun dördüncü sayfasında ise oyuncu kulaklık, mekanik klavye, wifi yazıcı, şarj cihazı, turbo fırın, erkek bakım seti, manyetik eliptik bisiklet, su arıtma cihazı ve cep telefonu gibi ürünler bulunuyor.

BİM aktüel 19 Nisan 2022 Salı kataloğu… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

BİM aktüel 19 Nisan 2022 Salı kataloğu… Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: