EkonomiHaberlerTürkiye

BİM aktüel kataloğu cuma: 25 Eylül 2020 BİM kataloğu 4 sayfa!

Haftanın ikinci aktüel katalog ürünleri de belli oldu. 25 Eylül 2020 Cuma günü mağazalarda satışta olacak ürünler bu hafta 4 sayfa olarak yayınlandı. İşte sayfalarda bulunan o ürünler ve fiyatlarıyla ilgili detaylar…

22 EYLÜL SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL 25 EYLÜL CUMA SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında 579 TL’den satışa sunulan elektrikli süpürge dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra oyuncak çeşitleri dijital baskılı halı, şemsiye, hurç, ayakkabı çeşitleri ve polat battaniye de satışta olacak.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise ev bisikleti, termos, blender ve sürahi, spor takımı, mont, mont, tayt ve spor çantası gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 3

Mutfak ürünlerinin ağırlıkta yer aldığı üçüncü sayfada ise tencere seti, baharat seti, güveç kabı, Türk kahvesi makinesi, yer sofrası, bardak çeşitleri gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 4

Aktüel kataloğun son sayfası ise sporcu ürünlerine ayrılmış durumda. Kablosuz masaj tabancası, akıllı bileklik, akıllı tartı, boks torbası, barfiks, band seti, plates matı, dumbel çeşitleri direnç lastiği ve plates topu gibi ürünler bulunuyor.
Source link

Etiketler

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı