Kripto Para

Binance Charity Fund’un son çabaları Hindistan’da ‘yaklaşık 12.000 hayatın kurtarılmasına yardımcı olmalı’

#CryptoAgainstCOVID kampanyasının bir parçası olarak Binance Charity, 6.000 yeniden kullanılabilir silindire eşdeğer 2 kriyojenik sıvı oksijen tankının Hindistan’a güvenli bir şekilde ulaştığını doğruladı. Yukarıda belirtilen nakliyeyi sağlamak için Hindistan hükümeti ile yakın bir şekilde çalışıyorlar.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, haberi vermek için Twitter’a gitti.

Yönetici ayrıca , kripto topluluğunun sınırlarla sınırlı olmadığını vurguladı ve COVID savaşında hiçbir ülkenin geride kalmamasını sağlamaya kararlı olduklarından emin oldu.

Oksijen tanklarına ek olarak Binance Charity ayrıca 100.000 N95 maskesi gönderdi ve Hindistan’daki ekiplerle daha fazla oksijen, vantilatör ve PPE tedarik etmek ve sağlamak için yakın çalışmaya devam etmeyi planlıyor. Hindistan’daki durum bu aşamada kademeli olarak dengeleniyor ve kaydedilen günlük vaka sayısı da son birkaç gün içinde önemli ölçüde düştü.

Helen Hai, Binance Hayır Kurumu Başkanı eklendi:

“Salgının sona ermekten çok uzak olduğu ve BCF’nin kripto topluluğunun desteğiyle en çok ihtiyacı olanlara yardım sağlamaya adandığı açık. Hepimiz birlikte iyileşene kadar COVID ile mücadelenin kazandığını düşünmeyeceğiz. ”

Geçen yıl Binance Charity, COVID Karşıtı Kripto’yu başlattı ve 4 milyon dolara kadar bağışta bulundu. Aynısı, COVID ile küresel mücadeleye yardımcı olmak için 26 ülkedeki 400 hastaneye 2 milyon kişisel koruyucu ekipman (PPE) makalesi yayınlamaya doğru gitti. Özellikle Hindistan için 10.000 N95 maskesi ve 43.000 yüz siperi bağışlamışlardı.

Hindistan, kripto topluluğundan yardım alıyor . Ethereum’dan Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde ülkenin yardım fonuna 1,14 milyar dolar değerinde SHIB aktardı.

Hindistan’ın Crypto COVID Yardım Fonu’nun ekibi şu anda Polygon’dan Sandeep Nailwal tarafından yönetiliyor. Onlar bir topluluk fonudur ve devam eden krizin ortasında rahatlama sağlamayı amaçlamaktadır. Fon, bugüne kadar 1.039.721.689.57 $ gibi muazzam bir toplamayı başardı.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: