Kripto Para

Binance Coin, Dogecoin, Tron Fiyat Analizi: 08 Haziran

Binance Coin’in yükselen üçgeni, fiyat formasyonun alt trend çizgisini geçtiğinde reddedildi. Dogecoin’in hareketi, alçalan bir üçgenin oluşumu düşüş eğilimi gösterdiği için pek de sürpriz olmadı. Son olarak, oynaklıkta bir artış Tron’un önümüzdeki seanslardaki kayıplarını artırabilir.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB/USD , TradingView

Binance Coin’in yükselen üçgeni, mum çubukları formasyonun alt trend çizgisini deldiğinde geçersiz oldu. Kayıplar, alt trend çizgisinden 350$ civarındaki bir destek bölgesine %13 olarak gerçekleşti. 4 saatlik grafikte son birkaç seansta bazı alımlar kaydedildi, ancak kartlarda başka bir kırılma tehdidi vardı.

RSI , satıcılar piyasaya hakim olduğu için düşüş bölgesine doğru keskin bir şekilde düştü. MACD ‘te de düşüş geçişi görülürken, histogram yükselen momentum gösterdi. Uzatılmış bir satış, BNB’nin 300 dolarlık desteğe düştüğünü görebilir. Bundan daha düşük herhangi bir hareket, muhtemelen 210-235 dolar arasındaki bir talep bölgesinde karşılanacaktır.

Dogecoin [DOGE]

Kaynak: DOGE/USD, TradingView

Dogecoin alçalan üçgeninin güneyini kırdı ve 0,32 ile 0,30 dolar arasında güçlü bir destek bölgesine yöneldi. Bu alanın güvenilirliği geçen ay boyunca birçok kez vurgulandı. DOGE’nin Nisan ayı sonlarında (SNL destanından önce) rallisinin başlangıç ​​noktasıydı ve sonunda %100’ün üzerinde kazanç sağladı. Bölge, Mayıs ayının son haftasında da odaktaydı ve düzeltme dönemlerinden sonra küçük rallileri tetikledi.

RSI aşırı satım bölgesine dokundu ve ileriye doğru bir geri sıçrama beklenebilir. Bununla birlikte, Müthiş Osilatörde düşüş momentumu yükseliyordu ve bir kırılma, 0.245 dolarlık desteğe %20’lik bir düşüşü tetikleyebilir.

Tron [TRX]

Kaynak: TRX/USD , TradingView

Tron’un fiyatı, son birkaç gün içinde %23.6 Fibonacci seviyesinin (0.083$) altında sınırlı kaldı, ancak %9’luk bir gerileme, şamdanların 20 (kırmızı) ve 50 (sarı) SMA’larının altına düştüğünü gördü. Squeeze Momentum Indicator ‘e göre, oynaklık artıyordu ve TRX ileride biraz daha fazla kayıp yaşayabilir. 0.069$’dan bir düşüş, 0.056$’a doğru ek %20’lik bir kayıpla sonuçlanabilir. Piyasa yukarı yönlü bir U dönüşü yapsa bile, kazançlar büyük olasılıkla sert bir direnç oluşturan %23,6 Fibonacci seviyesinde sınırlandırılacaktır.

RSI ‘ün aşırı satım koşullarından yön değiştirmesi beklense de, önümüzdeki seanslarda muhtemelen 40’ın altında kalacak.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: