Kripto Para

Binance Coin, Filecoin, Tron Fiyat Analizi: 13 Haziran

[ad_1]

Son piyasa düşüşü, Bitcoin ‘in fiyatı konsolide etmeye başlamış olsa bile, yatırımcıların satışlara yönelmesine neden oldu. 12 Haziran’da değerlemede %6’nın üzerinde bir düşüşe yol açan kral paranın düşüş trendini, Binance Coin , Filecoin ve Tron gibi birkaç altcoin izledi ] TRX. Önemli destek seviyelerini kıran bu paralar, artan satış baskısı ve azalan sermaye girişleriyle de karşı karşıya kaldı. Güneye giden hareketleri, onları ileride ek kayıplara karşı savunmasız bıraktı.

Binance Coin [BNB] 

Kaynak: BNB/USD , TradingView

Binance Coin düşüş trendine devam etti. 31 Mayıs ile 2 Haziran arasında sadece %33’ün üzerinde bir değer kazandıktan sonra, değerlemesi 7-9 Haziran arasında %20 düştü. Hâlâ kırmızıda işlem gören Kripto para, basın zamanında 337,8 dolar olarak fiyatlandırıldı. Direnci 365 dolarda test ettikten sonra, geçen hafta %13.2 daha düştü.

Göreceli Güç Endeksi veya RSI 10 Haziran – 39.8 arasında medyan çizginin altına düştü. Satış baskısı artmaya devam ederse, kripto para aşırı satım bölgesine yönelebilir. Parabolik SAR ‘un noktalı çizgisi mum çubuklarının üzerinde gezinirken, fiyat hareketi için bir düşüş eğilimi kaydedilebilir.

Bununla birlikte, Müthiş Osilatör ‘un histogramına göre, yalnızca göstergeye dayalı olarak pozitif bir fiyat hareketi beyan etmek için henüz çok erken olmasına rağmen yükseliş momentumunun süründüğü görülebilir.

304 dolardaki destek güçlü kaldı ve BNB aşağı yönlü hareketine devam ederse kurtarıcı olabilir.

Filecoin [FIL] 

Kaynak: FIL/USD , TradingView

Filecoin , 7 Haziran’daki piyasa düşüşü sırasında değerinin %26’sını kaybetti. Kripto para, destek çizgilerini 84,5 ve 75,5 $ seviyelerine düştü ve o zamandan beri 11 Haziran’daki fiyat düşüşü sırasında daha fazla değer kaybetti. 69 dolardan işlem gördü ve dört saatlik grafikte, basın zamanında yeşil bir mum çubuğunun ortaya çıkmasıyla hafif artışlar gördü.

Chaikin Money Flow , sermaye çıkışları girişlerin üzerine çıktığından, yatırımcıların 12 Haziran’da varlıklarını satmak için acele ettiğini belirtti. Göreceli Güç Endeksi 8 Haziran’dan bu yana aşırı satım bölgesi üzerinde gezinmeye devam ettiğinden, satış baskısı da aşırı güçlü olmaya devam etti. Bollinger Bantlarının yakınsaması, piyasanın düşük oynaklığını vurguladı ve fiyat hareketi ileriye dönük olarak daraltılabilir.

Tron [TRX] 

Kaynak: TRX/USD , TradingView

Blockchain ağı yakın zamanda birkaç dönüm noktasına ulaştı. Tron ‘ün günlük aktif kullanıcıları tüm zamanların en yüksek seviyesi 5,26 milyona ulaşırken, toplam günlük işlem sayısı da Salı günü tüm zamanların en yüksek seviyesi 6,22 milyona ulaştı.

Bununla birlikte, Bitcoin’in 10-11 Haziran’daki geri çekilmesi, bu süre zarfında %12’nin üzerinde düşen Tron için zararlı olduğunu kanıtladı. Kripto para 0,069 dolardan desteğini kırdı, ancak eski güçlü bir direnç görevi gören 0,065 dolar işaretinde yeni destek buldu. Kripto para için 24 saatlik işlem hacmi de geçen gün %31 düştü.

Bollinger Bantları bu süre boyunca farklı kaldı ve bu da piyasa oynaklığının arttığını gösteriyor. Awesome Oscillator ‘un histogramının altında kırmızı bir çizginin görünmesi, kripto paranın fiyat hareketinde yükseliş momentumunun yüzeye çıkmaya başladığını gösteriyor. Dahası, MACD ‘un histogramı, çizgiler dengenin altında kalsa ve birbiriyle hizalı hareket etse bile, bir yükseliş geçişinde kapandı.

Göstergeler düşüş momentumunun azaldığını gösterdiğinden, TRX bir kırılmadan 0,065 dolarlık desteği savunabilir. Desteğin kırılması durumunda, kripto para, bir sonraki desteğe doğru 0.055 dolardan %20’nin üzerinde bir düşüşle karşı karşıya kalabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: