Kripto Para

Binance Coin Fiyat Analizi: 22 Mayıs

Geçtiğimiz 4 gün içinde Binance Coin, günlük grafikte 275 $ ile 285 $ arasında bir destek aralığını sürekli olarak test etti. Diğer büyük varlıklar ileriye dönük olarak her gün daha yüksek bir fitil belirtmişken (XRP’nin yanı sıra), BNB için düzeltme seviyeleri benzer olmuştur. Dibi sağlamlaştırsa da, yeni bir düşüşe de yol açabilir. Basın zamanında Binance Coin, ~ 50 milyar dolarlık piyasa değeri ile 5. en büyük kripto para birimiydi.

Binance Coin 1 saatlik grafik

BNB / USDT Ticaret Görünümünde

4 saatlik grafikte görüldüğü gibi, BNB son 4 günde dört kez 285-275 $ ‘da dibe yakın bir yerde teslim oldu. 16 günlük bir süre içinde, desteği iki kez yeniden test etti, bu da iki olasılığa işaret ediyor: geri dönüş için daha güçlü destek veya şu anda fiyatı koruyan zayıf destek.

Dibi önerebilecek bir yükseliş göstergesi Göreceli Güç Endeksi’dir. Birkaç vesileyle aşırı satış bölgesi test edildiğinde, satın alma baskısı önümüzdeki günlerde daha fazla ivmeyi koruyabilmelidir. BNB piyasasında yatırımcıların varlığını gösteren aktif hacimler nedeniyle fiyat pompası tetiklenebilir.

Pazar Rasyonel

BNB / USDT Ticaret Görünümünde

Piyasa Göstergeleri daha tarafsız taraftaydı. Müthiş Osilatör, baskın bir düşüş ivmesi olduğunu öne sürdü, ancak yükseliş önümüzdeki birkaç gün içinde belirgin olabilir.

Stokastik RSI şu anda yükseliş eğiliminin göstergesi. MACD göstergesi ayrıca, MACD hattı sinyal hattına yakınlığı kapalı tuttuğundan, bir yükseliş geçişi ile geçersiz kılınabilecek olan, basın zamanında küçük bir düşüş geçişi önerdi.

Sonuç

Kesin bir uzun veya kısa sipariş ayarlamak risklidir, çünkü fiyat ileride 285 ve 350 dolarlık destek arasında birleşebilir. Bununla birlikte, 350 doların üzerindeki bir konumsal onay, BNB’nin 403 doları test etmesine izin verecektir çünkü satın alma baskısı piyasa ivmesi kazanacaktır. 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

# isim Hacim (24 saat) ülke kurulmuş Resmi internet sitesi

Binance Coin Fiyat Analizi: 22 Mayıs yazısı ilk önce KoinKoine.Com üzerinde ortaya çıktı.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: