Kripto Para

Binance Coin’in koz kartı hakkında bilmeniz gereken her şey

Toplu kripto para piyasası yeniden serbest düşüş durumunda. Bazı varlıklar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 50’yi aşan bir oranda düşüyor. Böyle bir piyasa ikilemi sırasında, asırlık soru bir yatırım bakış açısından ortaya çıkar: Hangi Kripto paralara yatırım yapmalıyım? Popülerlik oyları her zaman Bitcoin ve Ethereum’a doğru eğilirken, 2021 Altcoins’i ciddi rakipler haline getirdi. Şu anda Binance Coin de iyi bir argüman oluşturabilir.

Binance Coin: Fark yaratmadan fark yaratmak mı?

Alt başlık tuhaf bir şekilde şifreli görünse de, altta yatan bir anlamı vardır. Ethereum, Cardano, Chainlink, vb. Gibi diğer önemli varlıkların aksine, BNB gelişimi inovasyon açısından kutuplaştırmaya çalışmıyor. Bununla birlikte, yaptığı şeyin, mevcut piyasadaki pozisyonunun ve tabii ki Binance borsasıyla olan bağlantısının doğal bir değeri var.

Pazar durumuna gelince, Coinbase , şirketin yakın zamanda halka açıldığı düşünüldüğünde tartışmasız daha büyük bir organizasyondur. Bununla birlikte, Binance de işe koyuldu. Borsa, günlük olarak en yüksek Bitcoin vadeli işlem hacminden sürekli olarak sorumludur. Artı, borsa ayı piyasaları aracılığıyla en likit durumda kaldı.

Kaynak: Eğri

Yukarıdaki grafik, Bitcoin’in ana kalıcı takasları için 1 milyon dolar, 5 milyon dolar ve 10 milyon dolarlık canlı teklif / teklif spreadlerini temsil ediyor. Alış / Satış Farkı, bir varlığın anında sipariş fiyatı ile hemen satış fiyatı arasındaki farkı ifade eder. Bir varlığın likiditesi, alış / satış marjını belirlemede önemli bir rol oynar. Likidite ne kadar yüksekse, spread o kadar az olur.

Bitcoin’in Binance’de 1 milyon dolarlık teklif büyüklüğündeki Alış / Satış spreadinin% 0,10 olduğu kaydedildi, bu da Bitcoin talebinin ve arzının borsada karşılanarak oldukça likit bir piyasaya dönüştüğü anlamına geliyordu. Ek olarak, 5 milyon dolar ve 10 milyon dolarlık teklif büyüklüğü için en düşük teklif / talep marjına sahipti.

Sürekli Sözleşmeler mevcut düşüş sırasında büyük bir rol oynadı ve tasfiyeler fiyatı daha da aşağıya çekti. Şimdi, yükseliş yolunda, vadeli işlemler piyasasının da Binance ile eşit derecede önemli bir rol oynaması bekleniyor.

BNB: 2021 mitinginden sonra daha mı kanıtlanmış?

BNB , 2018’in başından beri ekosistemin bir parçasıyken, grafiklerde fiyatı patlayana kadar herhangi bir merak uyandırmadı. Dikkat çekmeye başladığından beri, BNB endüstriyi şaşırttı ve temelde, BNB şu anda çeşitli projelerin başarısından sorumludur. Binance borsası, Binance Akıllı Zinciri altında sürekli olarak daha fazla projeyi teşvik ediyor ve BNB, en fazla faydayı sağlayan yerel token. BNB aracılığıyla borsada ödenen ücretler daha ucuzdur ve Binance’in başarısı toplu olarak BNB’yi de ileriye taşıyacaktır.

300 $ ‘ın altındaki cari fiyatlarla Binance Coin uzun vadeli iyi bir yatırım olabilir. Binance gelecekte önemsiz hale gelmediği sürece, Bitcoin’in 0 dolara çıkma olasılığı aynıdır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: