Kripto Para

Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşabilir!

© Reuters.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase‘in eski CTO‘su ve sektörün tanınan isimlerinden Balaji S. Srinivasan, (BTC) fiyatı ve Coronavirüs salgını hakkında ilginç bir bağ kurdu.

Bitcoin ve Coronavirüs Arasında Bağlantı Mı Var?
Srinivasan, Bitcoin’in 10.000 doları geçmesinden dolayı 100.000 dolara kadar yükselmesinin çok daha olası ve yakın bir ihtimal olduğunu vurguladı. Eski CTO bu tahminini yaparken ilginç bir şekilde Coronavirüs‘ünün yayılması ile de bağlantı kurdu.

En alttaki tweet içerisinde de okunabileceği üzere, birçok kişinin virüsün 100.000 kişiye ulaşamayacağını tahmin ettiğini aktaran CTO, 10.000 kişi limitinin aşılmasından sonra bunun çok daha olası bir hal aldığını belirtti.

Devamında yaptığı açıklamada kripto para fiyatları ile salgın hastalık yayılma hızının dinamiklerinin farklı olduğuun kabul eden Srinivasan, bunların ortak yanı bulunduğun da ifade etti. İkisinin de olasılıksal süreçlerden geçtiğini vurgulayan eski CTO, ilk başlarda iki unsur için de bu sürecin belirsiz olduğunu, 10.000 doların ise büyük bir belirginlik kattığını açıkladı.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı