Kripto Para

‘Bitcoin 35.000 $’da bile, gerçekten iyi bir satın alma fırsatı gibi geliyor’

Gemini’nin Winklevoss İkizleri, Cameron ve Tyler bir süredir Bitcoin sadıkları. Bunu bir düşünün, 2013’te, varlık yaklaşık 150 $ olarak fiyatlandırıldığında konsepti satın aldılar.

Bugün, evet, varlık son zamanlarda birkaç aksilik yaşadı, ancak son 24 saatte yaklaşık %9’luk bir düzeltme ile 35 bin doların altında işlem görüyordu.

Miami BTC konferansı 2021’de, kardeşler ve Morgan Creek’ten Anthony Pompliano arasındaki bir tartışma, doğrudan her zaman devam eden tartışma – Altın vs BTC hakkında konuşarak başlatıldı. İkizler şunları söyledi:

“Hâlâ çok erken olduğunu düşünüyoruz. Bitcoin’in altın 2.0 olduğunu düşünüyoruz. Altını bozacak, bu yüzden piyasa değeri 10 trilyon dolar veya daha fazla olmalı çünkü altının piyasa değeri bu. Bitcoin 1 trilyon dolar civarında geziniyor, muhafazakar bir şekilde buradan en az 10x olduğunu düşünüyoruz. 35.000 Dolar’da bile, uzun vadede gerçekten iyi bir satın alma fırsatı gibi geliyor.”

BTC, özellikle Nisan ayında bir ATH’ye ulaştıktan sonra birkaç aksilik yaşadı, ancak ‘ düşüşü satın alma ‘ kripto twitter’da yankılandı. Winklevoss şunları söyledi:

“Bitcoin’in 500.000 $ değerinde olacağını düşünüyoruz ve bunun bu on yıl içinde, kesinlikle önümüzdeki beş yıl içinde gerçekleşebileceğini düşünüyoruz.”

Gemini yöneticilerinin en azından Bitcoin 500.000 $’a ulaşana kadar uzun vadeli HODLers yolunda kalmayı iddia ettiklerini söylemek güvenli.

Ev sahibi, geçen yıl yayınlanan bir makalesine ayrıca ışık tuttu. Ana yazar Tyler Winklevoss, bu raporun bir parçası olarak Bitcoin’in bir para birimi olma olasılığını vurgulamakta hızlıydı.

Cameron Winklevoss ekledi:

“Tez henüz tam olarak bitmedi, Yolun on ikide biri gibiyiz. Bu düşünce parçasını Ağustos’ta (geçen yıl) yazdığımızda bitcoin 13.000 dolardı ve 64.000 dolara (bu yılın nisan ayında) ulaştı.”

Bu milyarderlerin hâlâ bir FOMO’su olabilir mi? Eh, şaşırtıcı bir şekilde cevap EVET olarak kalıyor.

Tyler Winklevoss kesinlikle olumlu bir şekilde belirtti. Şu görüşe vardı:

“Keşke daha önce alsaydık, keşke daha çok alsaydık ve herkes ne kadar malın olursa olsun bunu söylüyor. Bugün geriye bakıp ‘Keşke 35 bin dolardan alsaydık’ diyeceğiz.”

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: