Kripto Para

“Bitcoin balinaları önemli bir alım bölgesinde” Yazar Kriptofoni

© Reuters. Popüler Analist: Bitcoin (BTC) Balinaları Önemli Bir Alım Bölgesindeler

Geniş çapta takipçi kitlesi ile bilinen kripto para analisti Willy Woo 1.000 ’den (BTC) daha fazla varlık tutan yatırımcıların son düzeltme sırasında satış yerine alım yaptığını belirtti.

“Genel görüşün aksine, bu son fiyat düşüş balina satışından kaynaklanmadı. Önemli bir alım bölgesindeler.”

Woo, 7 Eylül’de meydana gelen keskin düşüşten sonra bile, Bitcoin’in Temmuz ayında 30.000 doların altına düşmesinden bu yana balinaların varlıklarını artırdığını gösteren bir grafik paylaştı. Tanınmış yatırımcı, BTC biriktiren tek yatırımcı kohortunun balinalar olmadığının da altını çiziyor. Woo’nun “minnow” olarak adlandırdığı 10 BTC’den az olan cüzdanların da sayısı artmaya devam ediyor.

Önde gelen analist, Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşması konusunda da fikirlerini belirtti. Woo’ya göre, altı haneli işareti kıran BTC, bir hesap birimi olarak kullanılan lider kripto para üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir, çünkü bir Satoshi, sonunda 0.01 dolara eşit olacaktır.

“Satoshilerin hesap birimi olması için 100.000 dolarlık BTC kritik öneme sahip. Sat başına 0,01 sent, çoğu insanın kolayca kavrayabileceği bir şey.”

Woo geçtiğimiz günlerde söylediği mevcut boğa döngüsü tarihinin ve BTC’nin hareketleri konusunda farklılık olduğunu belirtti.

“Yatırımcılar arasındaki verilerde görebildiğimiz en son şey, tekrarlanmayacağı ve bu döngü 2013 çift pompa ve bir blöf tepesi değil. Bu tamamen farklı. Bu, daha önce hiç görmediğimiz yeni 2020’den sonraki döngü… Zincire bakarsanız, tamamen farklı bir yapı, daha önce hiç görmedik.”

Bitcoin (BTC), bu haberin yazıldığı sırada 44.605 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu