Kripto Para

Bitcoin, Binance Coin, Uniswap Fiyat Analizi: 19 Temmuz

Birkaç büyük kripto para birimi günlük zaman diliminde marjinal kayıplar kaydetti, ancak çoğu altcoin teknik analiz çizelgelerinde yatay bir hareket gösterdi. Bitcoin’in sıkıca bağlı yan fiyat hareketi, yatırımcılarına somut bir alım veya satım sinyali vermedi, Binance Coin, düşüş trendinde olmasına rağmen artan satın alma baskısına tanık olmasına rağmen bir kırılma ve Uniswap yaşayabilir.

Bitcoin (BTC)

BTC/USD , TradingView

Bir haftalık yoğun satış baskısından sonra, Bitcoin’in fiyat hareketi son birkaç gündür yönsüz ve sabit kaldı. Bitcoin boğaların ve ayıların Temmuz ayının çoğu için fiyatlarını sırasıyla yukarı ve aşağı itip çekmesine tanık olduğu için tokenin fiyat hareketi sonuçsuz kaldı.

Yazının yayınlandığı sırada, kripto para son 24 saatte %0,5 düşüşle 32,104$’dan işlem görüyordu. Fiyatı 33.500 dolar ile 30.700 dolar direnç seviyeleri arasında duruyor ve küçük bir düşüş, Kripto paranın 30.700 dolar seviyesinde işlem yapabileceği anlamına gelebilir.

Chaikin Para Akışı geçen hafta boyunca çoğunlukla orta çizginin altında kaldı. Gösterge sadece 24 saat önce orta çizginin üzerine çıktı, ancak yine de önemli miktarda sermaye çıkışı kaydetti. Ortalama Yön Endeksi , Bitcoin’in trendsiz bir fiyat hareketine girdiğini gösteren 20 işaretinin altında görüldü.

Bitcoin’in fiyatları yön olmadığından, Müthiş Osilatör göstergede hem kırmızı hem de yeşil sinyal çubukları göründüğünden karışık sinyaller verdi .

Binance Coin (BNB)

Bitcoin, Binance Coin and Uniswap Price Analysis: July 19

BNB/USD , TradingView

Binance coin 301$ civarında işlem görüyordu ve son 24 saatte %0.2 gibi küçük bir değer kazandı. Piyasa değeri %5,57 arttı. Kripto para, grafiklerde çoğunlukla yanal hareketle 341 ve 291 dolar fiyat seviyeleri arasında oturuyor. Daha fazla değer kaybederse, bir sonraki destek seviyesi 255 dolar civarında olacaktır.

Bollinger Bantları , fiyat oynaklığının düşük olduğunu belirten ince bir sıkışma gösterdi, ancak Kripto para sınırlı bir aralıkta hareket ettiğinden bir kopuş mümkün olabilir. Müthiş Osilatör , ayıların piyasaya geri dönüş yolunu bulduklarını ima eden artan kırmızı sinyal çubuklarını gözlemlediğinden, piyasa düşüş eğilimindeydi.

MACD düşüş sinyalinin başlangıcını göstermedi, ancak gösterge yeşil histogramlardaki düşüşü açıkladı, bu da yükseliş baskısının düştüğünü ve hemen aşıldığını gösteriyor işlem seansları, ayılar sorumlu olabilir.

Değişmez Değiştirme (UNI)

Bitcoin, Binance Coin and Uniswap Price Analysis: July 19

UNI/USD , TradingView

Kripto para 8 Temmuz’dan sonra hiçbir toparlanma belirtisi göstermeden fiyatlarda düşmeye devam etti, ancak son birkaç gün içinde Kripto para 18.49 ile 16.58 $ arasındaki fiyat seviyeleri arasında sıkıştı. Uniswap geçen hafta değerinin %19,6’sını kaybetti.

UNI ‘un piyasa değeri %10,11 azaldı ve işlem hacmi de %9,77 düştü. Şu anda, token 16,58 dolarlık destek seviyesine çok yakın işlem gördü ve bir itiş onu 15,99 dolar seviyesinin altına çekecek ve dinlendirecek.

Fiyatlar durgun kaldığından, alıcılar bir giriş noktası buldu ve Göreceli Güç Endeksi , bu yayın zamanında bir satın alma baskısı kaydetti. Alıcılar, yükselişin ima ettiği gibi satıcılardan önce geldi. UNI, Parabolik SAR aynı şeyi teyit ettiğinden, noktalı çizgileri şamdanların üzerinde sıralandığı için düşüş trendinde kaldı.

Squeeze Momentum Göstergesi , kopma olasılığı olan bir sıkışmayı ve ayrıca kısa devre yapma fırsatını gösteriyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: