Kripto Para

Bitcoin (BTC) İçin Korkmaya Gerek Yok!


Peter Brandt sadece (BTC) ve kripto paralar konusunda değil, aynı zamanda geleneksel finans piyasaları konusunda da uzmanlaşmış bir isim.

Bitcoin’in 2017 yılı yükselişini ve 2018 yılındaki düşüşünü nokta atışı tahmin eden Brandt, birçok kişinin aksi yönde bir BTC tahmini belirtti. Çin’in bugüne denk gelen yeni yıl tarihi birçok yatırımcının ve analistin Bitcoin’de düşüş geleceğini belirtmesine neden olmuştu.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes‘in de bu yönde tahmin yaptığı biliniyor. BTC 9.000 dolardan 8.200 dolara kadar gerilese de, bunun tamamen Çin yeni yılından kaynaklandığını söylemek mümkün değil. Peter Brandt ise önümüzdeki aylara yönelik yaptığı tahmininde Bitcoin için korkulacak hiçbir şey olmadığını dile getirdi.

Bitcoin Fiyatı Tutunacak!
Brandt yayınladığı güncel tweet’inde şu an bir fiyat düzeltmesi yaşansa da Bitcoin’in tutunma gücüne sahip olduğunu açıkladı. BTC’nin tutunacağına dair 4 önemli sebep de sıralayan analist, 3 önemli teknik indikatörün ve 14 Ocak tarihinde test edilen destek seviyesinin koruma görevi göreceğini belirtti.

Bitcoin bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 8.300 dolar üstünden işlem görüyor.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu