Kripto Para

Bitcoin: Bu bir maksimum finansal fırsat noktası mı?

Devam eden bir düşüş senaryosunun ortasında, Bitcoin potansiyel olarak bir “kripto kışı”na adım atıyor olabilir, bu da sürekli bir durgunluk döneminin izlediği ağır kayıplar aşamasıdır. Aynısı 2018 ile 2020’nin başı arasında gerçekleştiğinde, kripto alanı sonunda onu aşabildi ve iyileşme kaydetti.

“Omaha Bilgesi” Warren Buffett bir keresinde demişti, “Başkaları açgözlü olduğunda kork ve başkaları korktuğunda açgözlü ol.” Şimdi, topluluk içinde dolaşan “ dip ” mesajlarıyla Buffett’in felsefesi geçerli mi? Duygular burada nasıl etkili oluyor?

Bu çizelge aynı şeyin önemini açıklar:

Kaynak: Bernhardt Varlık Yönetimi

Fırsatlar hakkında konuşurken, popüler kripto para analisti Kaleo kısa süre önce kripto piyasasının mevcut durumu hakkında artan endişelere rağmen mevcut satın alma penceresi (fırsat) hakkında tweet attı.

Takipçilerini “ istiflemeye devam etmeye ” ve bu fırsatı kaçırmamaya çağırdı. Her şey duygulara bağlıdır; Mevcut piyasa düzeltmesini indirimli fiyattan daha fazlasını satın almak için bir pencere olarak algılarsa, genel (topluluk) duyarlılığının önemi yoktur. Bununla ilgili olarak, Kaleo :

tekrarladı

“Bitcoin’in öldüğüne inanmıyorsanız, buna fırsat denir.”

Fiyat toparlanmasını gösteren bu grafiğe bakıldığında, “şimdi” satın almak için iyi bir fırsat olabilir mi? Analist öyle düşünüyor.

Kaynak: Twitter

Bu, Kaleo’nun karşı rüzgarlara rağmen iyimser yaklaşımını öne sürdüğü ilk şey değildi. Daha önce ele alındığı gibi, Bitcoin’in teknoloji stoklarından daha iyi performans göstereceğini ve bunu yaparken uzun vadede 100 bin doları aşan bir yol izleyeceğini tahmin etti.

Diğer kripto boğaları da bu “daldan satın al” vagonuna atladı. Kısa bir süre önce, Moskovski Capital’in yatırım direktörü Lex Moskovski , düşen fiyatı HODL için harika bir zaman olarak gördü.

Başka bir Bitcoin destekçisi tweet attı,

Aksine, Milyarder fon yöneticisi Jeff Gundlach piyasadaki mevcut gerilemeye karşı farklı bir yaklaşıma sahipti. “Tahvil kralı” ,  bitcoin fiyatının 23 bin dolar seviyesinin altına düşeceğini tahmin etti. “Şu anda, bitcoin grafiği oldukça korkutucu görünüyor” dedi ve ekledi,

“Baş-omuzlar gibi devasa bir bluz gibi görünüyor.”

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: