Kripto Para

Bitcoin Cash, Chainlink, Monero Fiyat Analizi: 08 Haziran

Bitcoin’in 7 Haziran’daki fiyat düşüşünün ardından, kral Kripto paranın yörüngesini yansıtan büyük alternatifler görüldü. 4 Haziran’daki fiyat düşüşünün ardından toparlanmalar yavaşladı ve mevcut düşüş piyasayı daha da etkiledi. Bitcoin Cash , Chainlink ve [19459002 ] Monero , üç varlık için 4 saatlik grafikteki kırmızı mumların daha fazla fiyat düşüşü işaretleri göstermesiyle keskin fiyat düşüşleri gördü.

Bitcoin Cash [BCH]

Kaynak: BCH/USD , TradingView

20 Mayıs’tan bu yana 617 dolarlık destek ve 786 dolarlık direnç işareti arasında gidip gelen Bitcoin Cash 7 Haziran’da 617 dolarlık desteği test ettikten sonra , daha da düştü. Coin Market Cap’te 12. sıradaki varlık, sadece bir günde neredeyse %15’lik bir fiyat düşüşü gördü.

Bitcoin Cash için Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinde olduğunu vurguladı. Basın zamanında aşırı satım bölgesinden hafif bir artış, varlığı nötr bölgeye itebilir. Ayrıca, Müthiş Osilatör , fiyatı aşağı çeken baskın bir düşüş momentumu olduğunu öne sürdü.

Chainlink [BAĞLANTI]

Kaynak: LINK/USD , TradingView

Chainlink , takip eden günlerde neredeyse %90’lık bir fiyat artışı kazandıktan sonra 24 Mayıs’taki fiyat düşüşünden iyi bir toparlanma gösterdi. Bununla birlikte, varlık sınırlı bir aralıkta kaldı ve o zamandan beri 24 dolar destek ile 32,3 dolar direnç seviyeleri arasında gidip geldi. Basın zamanında Chainlink, 24 dolarlık desteği 4 saatlik bir grafikte birden çok kez test etti, bu, varlığın bir sonraki kilit desteğine 16.9 dolar işaretine doğru ilerlemesine yol açabilir.

Chainklink’in son 30 gündeki yatırım getirisi USD karşısında %53,86 düştü, çünkü varlık basın zamanında 24,09 dolardan işlem gördü. LINK için MACD Lines , fiyatını daha da aşağı çekebilecek bir düşüş geçişi tasvir etti. Chaikin Para akışı , gösterge -0,07’den -0,13’e düştüğü için sermaye çıkışlarının yüksek olduğunu vurguladı.

Parabolik SAR şamdanların üzerindeki noktalı çizgiler, baskı zamanında düşüş momentumuna işaret etti. Bu düşüş eğilimleri, varlığın fiyatını 16.9 dolar seviyesinde bir sonraki desteğine itebilecek daha fazla bir fiyat düşüşüne işaret edebilir.

Monero[XMR]

Kaynak : XMR/USD, TradingView

Monero, yazının yazıldığı sırada 250 dolardan işlem gördü, 24 saat içinde %2,96 fiyat düşüşü gördü ve CoinMarketCap tablosunda 27. sırada yer aldı.

Parabolik SAR Monero için şamdanların üzerindeki noktalı çizgiler, baskı zamanında düşüş momentumunu vurguladı. Varlık, 233.1 dolar destek ve 310,5 dolar direnç seviyeleri arasında gidip geliyor. Bir sonraki önemli destek seviyesi 188,25 dolardı.

Monero’nun 4 saatlik grafiğindeki Göreceli Güç Endeksi , hafif toparlanmalar kaydettiğini ve kısaca aşırı satım bölgesi olduktan sonra nötr bölgeye yöneldiğini vurguladı. Bununla birlikte, varlığın fiyatını aşağı çeken satın alma baskısı üzerinde satış baskısı baskındı.

Ayrıca, Sıkıştırma Momentum Göstergesi , baskı sırasında kırmızı çubukların uzunluğu arttıkça baskın düşüş momentumu gösterdi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: