Kripto Para

Bitcoin Cash, Dalgalar, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Haziran

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin Cash bazı küçük satış baskısı görmeye başlarken, Dogecoin Elon Musk’ın son tweet’inden şaşırtıcı bir şekilde etkilenmedi. Son olarak, Waves’in fiyat tablosu, fiyatta küçük ama tutarlı bir artış gösterdi.

Bitcoin Nakit [BCH]

Kaynak: BCH/USD, TradingView

Bitcoin Cash 7 Haziran’da neredeyse %10 düştü ve bundan sonra alt birimin kayıplarını geri kazanması bir hafta sürdü. Token, 16 Haziran’da 614,12 dolardan mevcuttu ve Kripto para 2 gün içinde %6 değer kazandı. BCH 570 dolar destek ve 720 dolar direnç seviyesi arasında gidip geliyordu.

Alt, son birkaç gündür kırmızıda işlem görüyordu ve o zaman bile 570$ destek seviyesinin altına düşmemişti. Müthiş Osilatör’e göre,  düşüş momentumu son birkaç gündür norm haline geldi.

Bollinger Bantları , bantlar çok dar olmasa da paralel olduğundan düşük fiyat oynaklığına işaret etti. BCH için ani fiyat dalgalanmaları beklenmiyor. Alt, küçük bir fiyat düzeltmesi görmeye başlar başlamaz, 14 ve 15 Haziran arasında satın alma baskısı arttı. 

Göreceli Güç Endeksi , pazarın son zamanlarda üstünlük kazanmasına rağmen, neredeyse çift sayıda alıcı ve satıcıya sahip olduğunun sinyalini verdi.

Waves

Bitcoin Cash, Waves and Dogecoin Price Analysis: June 16

Kaynak: Waves/USD, TradingView

Waves, son zamanlarda dramatik fiyat dalgalanmaları yaşadı. Ay başladığında, Waves fiyatı %100 arttı. Ancak bu ay fiyatlar oldukça düştü. 10 Haziran’dan sonra Kripto paranın yavaş yavaş kuzeye doğru bir yolculuğa çıkmasına rağmen, Haziran ayının başından bu yana alt için yan hareket var.

Mayıs ayı boyunca kripto para, 17 dolarlık destek seviyesinin oldukça üzerinde kaldı. Haziran ayında artan fiyat dalgalanmasıyla birlikte, 17 $ işareti yeni direnç seviyesidir. Kripto para, fiyatların daha da artması durumunda 17 doları aşacak. Token 16.30 dolardan satışa sunuldu. yazarken.

MACD histogramı 14 Haziran’da bir yükseliş geçişi gösterdi ve o zamandan beri Kripto para yükseliş momentumu ile ilerledi. Bollinger Bantlarının 14 Haziran’dan sonra açılması, oynaklığın artabileceğini gösterdi.

Müthiş Osilatörün okuması, Kripto para için yükseliş eğilimi gösterdiği için yukarıdaki ifadeye karşılık geldi.

Dogecoin [DOGE]

Bitcoin Cash, Waves and Dogecoin Price Analysis: June 16

Kaynak: DOGE/USD, TradingView

DOGE 7 Haziran’daki çöküşten bu yana yana doğru hareket ediyordu ve Kripto para neredeyse bir haftadır 0.30$ destek ile 0.37$ direnç seviyesi arasında gidip geliyordu. Kripto para Haziran başında ivme kazandı ancak aynı şekilde tutunamadı ve 7 Haziran’daki çöküşten önce bile düşmeye başladı. 

Kripto para 13 Haziran’da fiyatlar yavaş yavaş yükselmeye başladığından bir miktar yükseliş gördü. MACD’nin histogramı, 13 Haziran’dan bu yana, alt’ın 13 Haziran’da bir yükseliş geçişi olduğu için yükseliş momentumuyla hareket ettiğini gösterdi.

Son 24 saatte fiyatı %3,7 düştüğü için Parabolik SAR düşüş trendinin başlangıcına işaret etti. DOGE’nin fiyatının sabit kalması ve yatay hareket etmesi beklenebilir. Son olarak, Bollinger Bantları yeniden daraldı ve DOGE’nin fiyat oynaklığında bir artış görmeyeceğini önerdi .

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu