Kripto Para

Bitcoin Cash, MATIC, Filecoin Fiyat Analizi: 11 Haziran

Bitcoin Cash, bir ralli başlatmak için 645 doların üzerinde bir artış bekledi, ancak önce satış baskısına karşı koymak zorunda kaldı. MATIC, grafiklerde %30’luk bir artışı tetiklemek için tekrar alınması gereken kilit seviyeleri sundu. Son olarak, Filecoin muhtemelen önümüzdeki seanslarda 65 doların üzerinde ayakta kalacaktır.

Bitcoin Nakit [BCH]

Kaynak: BCH/USD , TradingView

Bitcoin Cash’in boğaları için geri kazanılması gereken önemli bir alan, 645 dolarlık genel direncinin hemen üzerinde bulunuyor. Tavan, 4 saatlik grafikte BCH’nin 50-SMA (sarı) ve saatlik grafikte 200-SMA (yeşil) ile çakıştı. İlginç bir şekilde, SuperTrend Göstergesi bu bölgede bir stop-loss yerleştirdi ve bir kırılma durumunda alımdan satıma geçecekti.

Bununla birlikte, Müthiş Osilatör’e göre momentum düşüşe karşı nötrdü ve özellikle borsalar arasında ticaret hacimleri düşük olduğu için bir kırılma henüz yakın görünmüyordu. Başka bir düşüş durumunda, 460 dolarlık destek muhtemelen daha fazla satış tehdidine karşı koyacaktır.

MATIC

Kaynak: MATIC/USD , TradingView

MATIC’in kritik alanı 1,51 dolarlık direncinin hemen üzerinde kaldı. Bu bölge, 50-SMA (sarı), 200-SMA (yeşil) ve alçalan üçgeninin üst trend çizgisi arasında bir birleşme kaydetti. Modele göre, MATIC’in 1,46$’da satış baskısı ile karşılaşması bekleniyordu, ancak yukarıda belirtilen seviyelerin üzerinde bir hareket, %30’luk bir fiyat artışı için kapıları açabilir. Bu, MATIC’i 2 dolarlık işarete doğru itecektir.

Tersine, alt trend çizgisinin altında bir kırılma, kayıpları 0,96 dolara kadar artırabilir. Müthiş Osilatörde bir düşüş momentumu vardı ve boğaların alt trend çizgisini bir kırılmadan savunması gerekiyor. 38’lik bir ADX okuması, daha keskin fiyat dalgalanmaları için güçlü bir eğilimin geçerli olduğunu gösterdi.

Filecoin [FIL]

Kaynak: FIL/USD , TradingView

Bitcoin’in 7 Haziran’da 32.000 dolara geri çekilmesinden bu yana, Filecoin pompanın altında kaldı. FIL’in fiyatı iki destek çizgisinin altına düştü – Biri 85 Dolar ve diğeri 74 Dolar. King jeton ertesi gün bazı seviyeleri geri almayı başarsa da, alıcılar FIL pazarına geri dönmekte yavaş kaldılar. Artı tarafta, kripto para birimi, basın zamanında alıcılar ve satıcılar arasında oldukça dengeli kaldı ve başka bir bozulma tehdidi olası görünmüyordu.

MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerine bindirildi, ancak aynısı dengenin altındaydı. Volatilite, Bollinger Bantlarının daraltılmış doğasına göre de düşüyordu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: