Kripto Para

Bitcoin SV (BSV) Büyük Bir Düşüşe Mi Hazırlanıyor?

© Reuters.

(BCH) hard fork’u olarak piyasaya giriş yapan Satoshi’s Vision (BSV), yılın başından beri inanılmaz bir yükseliş yakaladı. 2020 yılının başında 1 dolarlık BSV’ye sahip olan birisinin coin’i şu an 266 dolardan fazla değere sahip.

Analist: BSV’nin Değeri, Bitcoin’e Yarayacak
Bitcoin SV’nin bu anlamsız ve inanılmaz yükselişi tabii ki birçok kripto para analistinin konusu haline geldi. Avustralya merkezli Nugget News’in kurucusu Alex Saunders de o analistlerden birisi. Saunders, yeni yayınladığı bir açıklamasında BSV’nin yakında elde ettiği bütün yükselişi kaybedebileceğini vurguladı.

Saunders’in tahminine göre BSV’nin bütün piyasa payı direkt olarak Bitcoin’e gidecek ve BSV değer kaybederken lider kripto para birimi BTC yükselecek. Bitcoin SV bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %2,83’lük yükselişe ve toplam 6,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. BSV’den çıkış yapanlar Bitcoin almaya başlarsa, bu BTC için yeniden 10.000 dolar üstü anlamına gelebilir.

Saunders, yayınladığı tweet’inde BCH ve BSV’ye akan paranın özellikle Mayıs ayın yani blok ödülü yarılanması öncesi tekrar BTC’ye akacağını düşünüyor.

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı