Kripto Para

Bitcoin’in 6.400 Dolara Düşeceğini Bilen Analistten Yeni Tahmin!

© Reuters.

Kripto para sektörü çok fazla dalgalanmanın görüldüğü ve geleneksel piyasalarla kıyaslanamayacak derecede beklenmeyen fiyat hareketlerinin olduğu vahşi bir sektör olarak biliniyor. Kripto para birimleri dün yaşanan ani yükselişler gibi, hiç beklenmeyen ani çakılmalar ile de gündeme gelebiliyorlar.

Dave the Wave Yeni Tahminini Yaptı
Bu çakılmalardan birisini bilen ve Bitcoin‘in (BTC) yükseliş trendinde iken birden 6.400 dolara kadar gerileyeceğini tahmin eden ünlü analist Dave the Wave, nokta atışı açıklamaları ile ciddi bir kitleye ulaştı. Wave, özellikle son birkaç haftadır belirsiz bir trende sahip olan BTC hakkında önemli bir tahminde bulundu.

Ünlü analistin en alttaki tweet içerisinden görülebilecek grafiğinden de anlaşılacağı üzere, Dave herhangi bir geri çekilme veya düşüş olmadan direkt olarak 11.000 dolara kadar çıkılacağını tahmin ediyor.

Tabii ki Bitcoin diğer varlıklar gibi çoğunlukla teknik indikatörlere bağımlı hareket eden bir para birimi değil ve her an her şey gerçekleşebilir. Yine de daha önce defalarca doğru tahminde bulunmuş olan Dave the Wave’in 11.000 tahmini piyasaya umut verecek ve yükselişi bir nebze olsun körükleyecektir.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı