Kripto Para

Bu Ethereum emektarı: Bu alanda kendimi güvende hissetmiyorum

Yatırımcıların ve meraklıların toplu olarak kripto dünyasına girdiği bir zamanda, herkes ekosistemden memnun görünmüyor. Ethereum üzerinde çalışan Anthony Di Lorio, yakın zamanda kripto endüstrisinden ayrılma niyetini açıkladı. Kişisel güvenlik endişeleri, bunun nedeni olarak Kanadalı milyarder tarafından gösterildi.

Bir Bloomberg raporuna göre, Di Lorio ayrıca Kanada merkezli dijital varlık firması Decentral Inc’i fiat para birimi veya başka bir kripto dışı şirkette hisse senedi olarak satmayı planlıyordu. Potansiyel yatırımcılarla zaten konuştuğunu ve girişiminin “yüz milyonlarca” değerinde olduğunu tahmin ettiğini söyledi. 2016 yılında, bir milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan çok platformlu bir kripto para cüzdanı olan Jaxx Liberty’yi işleten Decentral’ı kurmuştu.

Girişimci, satıştan sonra gelecekte kripto ile ilgili tüm projelere katılımını durduracağını belirtti. Kripto dünyasındaki öne çıkması nedeniyle kişisel güvenliği için önemli riskler olduğuna inanıyordu.

“Pek hevesli olmadığım bir risk profili var. Bu alanda kendimi kesinlikle güvende hissetmiyorum. Daha büyük sorunlara odaklansaydım, daha güvende olacağımı düşünüyorum.”

Di Lorio, başlangıcından bu yana en iyi blok zinciri Ethereum’a dahil olmasıyla kripto ilgi odağına oldukça erken girdi. Ayrıca farklı girişimlerde şansını denedi ve 2016’da Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nın dijital şefi olarak görev yaptı. 2018’de Forbes’in kripto zenginleri listesine girmesine rağmen o zamandan beri bir güvenlik ekibiyle seyahat ettiği bildirildi. tahmini net değeri 1 milyar doların üzerinde.

Son yıllarda, yönetici risk sermayesi yatırımı ve başlangıç ​​danışmanlığı ile daha fazla ilgilendi. Çeşitlendirme amacıyla, şimdi hayırsever girişimlere odaklanmayı planlıyordu. Bu amaçla, Kanada’nın ilk sıfır emisyonlu aracını üretmeye çalışan bir şirket olan Project Arrow’a katıldı. Odağı daha büyük konulara kaydırırsa dünya için çok daha fazlasını yapabileceğini düşündü:

“Kripto uzmanı değil, karmaşık sorunlarla uğraşan biri olarak çeşitlendirmek istiyorum. Gerektiğinde kriptoyu dahil edeceğim, ancak çoğu zaman değil… Bu gerçekten dünyanın ihtiyacı olanın küçük bir yüzdesi.”

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: