Kripto Para

Bu hareket, Cardano’nun fiyat hareketi için bu onayı sağlayacaktır.

Alonzo White test ağı, Cardano platformunda akıllı sözleşmeleri etkinleştirmeye adım adım yaklaşırken 15 Temmuz’da başladı. Son yükseltme, sınırlı sayıda katılımcıya açık olan Alonzo Blue ile karşılaştırıldığında önemli bir boyuta ulaşan akıllı sözleşme özelliklerini yaklaşık 500 kullanıcının test etmesine olanak tanıyor.

Cardano’nun yerel kripto para birimi Charles Hoskinson’a göre planlı yükseltmeler ile ADA, grafiklerde oldukça tahmin edilemezdi. Yazma sırasında ADA, 38.3 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile kripto sıralamasında 5. sırada yer aldı.

Cardano 4 saatlik grafik 

Kaynak: ADA/USD , TradingView

Temmuz ayının ilk haftasından bu yana Cardano, dijital varlığın değeri istikrarlı bir şekilde düştüğü için bir alt kanalın sınırları içinde işlem gördü. Kayıplar, kanalın en yüksek noktası olan 1.49$’dan en düşük noktası olan 1.15$’a kadar hesaplandığında %23 olarak gerçekleşti. Basın zamanında, fiyatlar 20-SMA ile çatışan formasyonlarının yarı çizgisini test etti ve bölgenin üzerinde başarılı bir kapanış, önümüzdeki seanslarda daha fazla yükseliş şansını geri getirecekti. Bu, fiyatların 1.26 $ işaretine ve modelin üst trend çizgisine dokunduğunu görecektir. 20-SMA yukarı yönlü bir kırılmayı reddederse, ADA daha geniş piyasa daha kesin bir hareket sinyali verene kadar 1,17-1,19 dolar arasında bir miktar yatay hareket görebilir.

Akıl Yürütme

Yönlü Hareket Endeksi’nin -DI ve +DI bir geçişte kapandı ve boğalar lehine potansiyel bir eğilim değişiminin sinyalini verdi. Göreceli Güç Endeksi, dengeye doğru yükselişinde daha yüksek zirveler oluşturuyor. Endeks 50-55’in üzerine çıkmayı başarır ve yükseliş bölgesine yönelirse, olumlu bir sonuç beklenebilir. Müthiş Osilatör bir miktar yukarı yönlü momentum kaydetti ancak aynı şey keskin bir fiyat dalgalanmasını tetiklemek için henüz yeterli değildi.

Sonuç

ADA, kısa vadeli yörüngesini belirleyebilecek önemli bir gelişmenin eşiğindeydi. 4 saatlik 20-SMA’nın ve formasyonunun yarım çizgisinin üzerinde başarılı bir yükseliş, yükseliş sonucunun teyidini sağlayacak ve fiyatlar 1,26$’a doğru yükselebilir. Bunu yapmamak, 1,17-1,19 dolar arasında, 1,13 dolara düşüşün mümkün olacağı bazı yatay hareketler görebilir.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: