Kripto Para

Bu milyarder için, "Bitcoin'e bir trilyon dolar değerinde satın alma daha olacak" eğer…

Kripto para endüstrisinin yakın zamanda destekçisi olan milyarder yatırımcı Kevin O’Leary, tartışmalı olarak güçlü görüşlerini ifade etmekten asla çekinmedi. Shark Tank yıldızı daha önce Bitcoin Bitcoin ile alay etmiş olsa bile, şimdi onun sadece düzenleyicileri rahatsız etmek istemeyen bir hodler olduğu biliniyor.

Bir CNBC röportajı sırasında düzenleyici uyumlu duruşunu bir kez daha yineledi. ABD düzenleyicilerinin karar verme sürecini hızlandırmaları gerektiğini belirterek,

“Düzenleyiciler uygun olmadığını söylerse kripto işine girmek istemiyorum. Uyumsuz olmayı göze alamam.”

Her şeyden önce bir iş adamı olduğundan, isteyeceği en son şey düzenleyicilerin kötü kitaplarında yer almaktır. Finansal piyasalardaki hiç kimse “bu konuda kovboy” olmak istemediği için SEC’i gerçek bir çerçeve bulmaya çağırdı. Onun görüşleri, birçok endüstri liderinin görüşlerini yansıtıyor.

“Bay. Harika” ayrıca, özellikle ETF’ler alanında, ajans tarafından bir düzenleyici çerçeve yürürlüğe konulursa ve çıkarıldığında önümüzde duran fırsatların bolluğuna dikkat çekti.

dedi.

“Düzenleyici nihayet finansal hizmetler şirketlerinin buna bir varlık demelerine izin verseydi, bunu Amerika BirlVerge Devletleri’nde bir ETF’ye koyun – Kanada ve diğer ülkelerde olduğu gibi – bir trilyon daha olacağını düşünürdüm Bitcoin satın almaya değer dolar. Ve henüz buna sahip değiliz, ama bu fırsat.”

O’Shares ETF’nin başkanı olan O’Leary, daha fazla netlik sağlanırsa, bu yılın sonuna kadar toplam kripto tahsisatını %3’ten %7’ye iki katına çıkarmak isteyeceğini açıkladı. Ayrıca, düzenlemeler çok yakında uygulanacağı için Bitcoin’in “yeni varlık sınıfı” olduğuna ve “yok olmayacağına” inanıyor.

Shark Tank yıldızı “kriptoda yükseliş” olmaya devam ediyor, ancak endüstrinin Bitcoin ve Ethereum’dan DeFi dünyasına çok daha fazla genişlediğini belirtti. O’Leary, yakın zamanda edindiği deflasyonist nitelikleri nedeniyle daha önce Ethereum’u “ultrason” para olarak adlandırırken, son röportajda ağı ölçeklenebilirlik sorunları nedeniyle eleştirdi.

“Ethereum’u buluyorum – bir kullanıcı olarak çok yavaş. Ve böylece ortaya çıkacak başka zincirler de olacak.”

Ethereum şimdilik DeFi alanına hakim olmaya devam etse de, birçok uzman O’Leary’nin tahttan indirilmesi konusundaki duruşuna katılıyor. Dünya yakında Solana ve Cardano gibi yeni nesil blok zincirlerine geçebilir, çünkü bunlar Ethereum’a kıyasla daha az işlem ücreti ve daha fazla ölçeklenebilirlik ile gelir.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

# isim Hacim (24 saat) ülke kurulmuş Resmi internet sitesi

Bu milyarder için, "Bitcoin'e bir trilyon dolar değerinde satın alma daha olacak" eğer… yazısı ilk önce KoinKoine.Com üzerinde ortaya çıktı.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: