Kripto Para

CAKE, Chainlink, SUSHI: Bu altcoinlerden biri, bu fiyat gidişatını gösteriyor

SUSHI’nin sosyal hacmindeki artış fiyatta bir yükseliş başlattı. SUSHI şu anda 10.85 $ seviyesinde işlem görüyor ve piyasa değeri yaklaşık% 5 arttı. SUSHI ağındaki transfer sayısı sürekli arttı ve 8 ayın en yüksek seviyesi 322.66’ya ulaştı.

SUSHI transfer sayısı || Kaynak: Twitter

SUSHI , son 24 saat içinde önemli bir fiyat artırıcı olarak ortaya çıktı. Ve mevcut fiyat seviyesinde, 10.82 dolar, bir protokol olarak SUSHI, Merkezi Olmayan borsalarda her yıl 1 Milyar dolardan fazla ücret getirdi. Şu anda, platformun kullanıcılarına 200 Milyon Dolardan fazla dağıtıldı.

Şu anda SUSHI’nin piyasa değeri, coinmarketcap.com’dan alınan verilere göre 2,7 Milyar Dolardır. Bu verilere dayanarak, Sushiswap, ağın tek bir yıldaki gelirinden neredeyse daha düşük bir değere sahip olabilir, ancak, değerinin altında kalmaya devam ediyor. Büyük HODLers’ın konsantrasyonu% 89’dur ve% 30 HODLers mevcut fiyat seviyesinde kârlıdır.

IntoTheBlock verileri, SUSHI’yi bir yıldan fazla bir süredir elinde tutan neredeyse hiç HODLer olmadığını gösteriyor. HODLers’ın% 72’si SUSHI’yi 12 aydan daha az bir süredir tutuyor. Şebekede yüksek değerli işlemlerde artış olduğu için, yatırım girişindeki% 27 düşüşe rağmen geçen hafta 3,24 Milyar Dolar oldu.

SUSHI ağı büyümeye devam ediyor, istikrarlı bir şekilde% 3,44 büyümüştür. Mevcut zincir içi duyarlılık nötr, ağ gücü yeniden kazandığında yükselişe geçme olasılığı yüksek. Dolaşımdaki arzın% 51’inde SUSHI , 2021’de DeFi tokenlerinin ikinci rallisine liderlik edecek. DeFi’nin ilk rallisi, TVL ve ticaret hacmindeki artışla ilk 10’daki CAKE, LINK ve diğer projeler tarafından yönetildi. Altcoin kan banyosu arttıkça ve Bitcoin 40000 $ seviyesinin altında işlem görmeye devam ettikçe, DeFi’nin rallisinin altcoinlerde de yatırım girişini artırması muhtemel.

Mitingin bir başka anahtarı da SUSHI’nin kıtlığı ve likiditeyi düşürüyor. Glassnode’un verilerine dayanarak, SUSHI’nin Uniswap üzerindeki likiditesi 3 ayın en düşük seviyesi olan 1,4 Milyon Dolara ulaştı. Önceki 3 ayın en düşük seviyesi bir haftadan kısa bir süre önce gözlemlendi. Staking, SUSHI’nin konsantrasyonunu artırdı. Geçen hafta sosyal hacim% 70’in üzerinde arttığı ve henüz iki gün öncesinin zirvesine ulaşmadığı için. SUSHI, yeni bir DeFi rallisine liderlik etme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: