Kripto Para

Cardano Analisti: ‘Çok dikkatli olun çünkü….’

Cardano ‘ün Goguen dönemi, Alonzo’nun ağa akıllı sözleşmeler getirmesiyle iyi gidiyor. Aslında, bazı insanlar şimdi bu altcoini dijital ekonominin geleceği için potansiyel bir bayrak taşıyıcısı olarak görüyor. Aksine, bazı insanlar bunun hala bir hayalet zinciri olduğunu düşünüyor ve bu konuda düşüş eğiliminde olmayı tercih ediyor. Böylece şu soru ortaya çıkıyor: Bu duygular ADA’nın fiyatına zarar verecek mi? Ve eğer öyleyse, Kripto para daha ne kadar düşebilir? Crypto Capital Venture ‘ten Dan Gambardello, ADA için bir sonraki önemli seviyeleri vurguladı.

Cardano düşüş trendinde mi?

ADA’nın Nisan ve Mayıs ATH’sinden bu yana fiyat hareketine ve ardından gelen ani düşüşe dayanarak, cevap evet. Analistin belirttiği gibi Cardano, birkaç aydır düşüş trendinde. Aslında, 6 saatlik grafiği gözlemlemek, ADA’nın ATH 1. Noktasından 2. Noktaya ne kadar hızlı ve ciddi bir şekilde düştüğünün altını çizdi.

Bu, Cardano’nun içinde konsolide olmaya devam eden bir aşağı üçgen oluşturdu. Ayrıca, Fibonacci aracı, bir dizi yüksek salınım ve düşük salınımların ADA için birden fazla direnç oluşturduğunu gösterdi.

Cardano Fibonacci direnç seviyeleri | Kaynak: Crypto Capital Venture

Grafikteki turuncu bölgeler, ADA için kısa vadeli veya uzun vadeli hareketler için geçerli olan kritik direnç seviyeleridir. Bu direnç seviyeleri 1,4 dolardan 2,2 dolara kadar değişiyor.

Cardano – Uzun vadeli destek aralığı | Kaynak: Crypto Capital Venture

Ek olarak, uzun vadeli haftalık grafikte Cardano, destek seviyesine doğru hafifçe ilerliyor. ADA bu desteği daha önce test etmişti, ancak şu anda daha büyük bir potansiyel dezavantaja doğru yönelebilir. Bu destek aralığı 0,55 ile 0,94 ABD Doları arasında bulunabilir.

İlginç bir şekilde, oynaklığın azalması ve 1 dolarlık bölgedeki sınırlı dalgalanma nedeniyle, bazı insanlar Cardano’yu “durağan para” olarak adlandırmaya bile başladı.

İnsanlar neden Cardano’dan emin değil?

Piyasa, ikinci nesil kripto para birimi hakkında her zamankinden daha fazla karışık duygular sergiliyor. Polymarket’te yakın zamanda açılan bir tahmin piyasasına ilişkin veriler bazı ilginç bulguları da beraberinde getirdi.

Güçlü geliştirici faaliyetlerine rağmen, katılımcılar Cardano’nun 1 Ekim’de planlandığı gibi akıllı sözleşmeleri destekleyip desteklemeyeceğinden emin değillerdi. yazma zamanı. Burada, IOHK CEO’su Charles Hoskinson’ın , Ekim ayına kadar akıllı sözleşmelerin Cardano’nun ana ağında etkin olacağından bahsettiği not edilebilir.

Bu nedenle, yatırımcılar bir yatırım kararı vermeden önce tüm bu faktörleri göz önünde bulundurmalıdır çünkü analistin belirttiği gibi,

“Orada çok dikkatli olun çünkü çok havada. Piyasalar çok kararsız.”

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: