Kripto Para

Cardano: Bu fiyat hareketini beklemek mantıklı mı?

Cardano, yakın zamanda Alonzo White düğümü sayesinde haberlerde yer aldı. Bununla birlikte, alt fiyatın fiyatı geçen haftanın büyük bir bölümünde 1 dolarlık düşük aralığa bağlı kaldı. Cardano ‘ün monoton durumuna bakıldığında, topluluktan insanlar “ stablecoin ” kavramını onunla ilişkilendirmeye başladılar.  

Aslında, bu yazının yazıldığı sırada, en büyük beşinci kriptonun fiyatı 1,20 ABD dolarıydı ve son 24 saat içinde yalnızca %2’lik bir pompaya tanık oldu. Peki, bu aşamada Cardano’nun fiyat yönünde trendde bir değişiklik beklemek mantıklı mı? Eh, alt için çoğu zincir içi ölçüm aksini gösteriyor.  

Örneğin, piyasada mevcut olan oynaklık Cardano’ya neredeyse hiç soluk vermedi. Genellikle, yüksek oynaklık, bir varlığa dramatik bir şekilde yeni yüksek ve düşük seviyelere ulaşma fırsatı sunar. Ekli grafikte de belirtildiği gibi, ADA’nın oynaklığı 17 Haziran’dan beri aşağı yönlü ve bu da fiyat durgunluğunu büyük ölçüde açıklıyor.

 

Kaynak: IntoTheBlock

Ek olarak, IntoTheBlock ‘ün verileri, ADA ile ilişkili ayıların sayısının geçen hafta biraz daha üstün olduğunu vurguladı. Bağlam açısından, işlem gören hacmin %1’inden fazlasını satın alan herhangi bir adres boğa olarak kabul edilir. 16 Temmuz’da, 17 ayı Cardano pazarında aktif olarak yer alırken, aynı gündeki boğa sayısı kendilerini 15 ile sınırlandırdı. Bu da, bir başka bariz düşüş işareti oluşturuyor.

Ortalama işlem grafiği da iyi durumda görünmüyordu. ADA’nın fiyatındaki düşüşle birlikte işlem boyutu da düşüyor. Haziran ayının sonuna doğru, ortalama büyüklük 80 bin ila 120 bin dolarlık bölgede dalgalanırken, aynısı yazının yazıldığı sırada yalnızca 25 bin dolarlık bir değeri yansıtıyordu.  

Ek olarak, Cardano ile ilişkili aktif geliştiricilerin sayısı ciddi bir fark görmedi. Aslında, grafikteki çubukların modeli bu yılın başından beri oldukça simetrikti. Herhangi bir günde, alt ekosistemi üzerinde çalışan aşağı yukarı 450 geliştirici var. Bu sayının, Monero , Litecoin ve diğer birçok ana akım alternatifi ile ilişkili katkıda bulunanların sayısından önemli ölçüde yüksek olduğu belirtilmelidir. Paralel olarak, Cardano ağındaki geliştirme faaliyeti, Mayıs ayındaki düşüşün ardından hız kazanmaya başladı.

Kaynak: Santiment

Bununla birlikte, Cardano HODLers’ın çoğu, yazının yazıldığı sırada, ” parasızdı “, bu da, basım zamanında alt fiyatının, ortalama maliyetten nispeten daha düşük olduğunu ima ediyor. satın alındı. Kesin olmak gerekirse, %62.04 (1.27 milyon) adres zarardayken, yalnızca %27.64 (566.16k) adres kârdaydı. Kalan %10,32 (211,31 bin adres) kayıpsız kazançsız bir pozisyonda kaldı.

Bununla birlikte, daha büyük bir eğilim göz önüne alındığında, YTD ortalaması, HODLer’ların %70’inden fazlasının kârda olduğunu öne sürdü. Aynı şey bu çizelge tarafından da kanıtlanmıştır.

Kaynak: IntoTheBlock

Şimdi, ölçümlerin çoğu ADA’nın fiyatının kendisini daha fazla düşüşe maruz bırakabileceğini gösterse de, geliştirme faaliyetindeki artış adil bir ölçüde alternatifin uzun vadeli beklentilerini koruyor. Ek olarak, akıllı sözleşme hype önümüzdeki haftalarda ayak bastığında, ADA piyasası muhtemelen tam bir geri dönüşe tanık olabilir.  

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: