Kripto Para

Cardano: Bu, Hoskinson için ileriye dönük bir ‘yüksek öncelik’ olacak

Cardano topluluğu kısa bir süre önce Goguen dönemini memnuniyetle karşıladı ve projenin kurucusu Charles Hoskinson’a göre her şey programa göre devam ediyor. IOHK CEO’su en son videosunda, Alonzo’nun güncellemesi üzerindeki çalışmaların “düzgün gittiğini” ve topluluğun yakında bu konuda bir güncelleme alacağını belirtti. Alonzo’nun ortaya çıkmasıyla, topluluk için çok önemli bir zaman, özellikle de aynı şeyin Cardano ekosistemine akıllı sözleşme yetenekleri getirmesi beklendiğinden.

Dahası, bazılarına göre, son güncellemeler onu Ethereum’a bir alternatif olarak görenlerin argümanlarını daha da güçlendirdi. Bu, Vakıf tarafından yakın zamanda vurgulanan beklentiydi, Hoskinson yakın zamanda Alonzo’nun ilerlemesini şu yorumla özetledi,

“Uygulama arka uç entegrasyonu programa uygun, cüzdan arka uç entegrasyonu programa uygun….. Şimdi, beyaz çağdayız ve şu anda insanları toplu olarak kabul ediyoruz ve yeni düğüm sürümü 1.2’yi yayınlıyoruz. 8, bu çok yakında.”

Kaynak: Twitter

Alonzo güncellemesi aşamalı olarak ve lansmanı ile gerçekleşiyor. Takım kısa süre önce mavi çağı tamamlayarak Beyaz çağa geçti. Bu lansman alt aşamalarını, Eylül ayında Cardano ağında bir ana ağ lansmanı izleyecek. Ancak Hoskinson’a göre, bu yaklaştıkça önceliği Cardano’yu tarayıcıya sokmak olacak.

Bu göründüğü kadar kolay olmayacak, yönetici hemen uyardı. CEO, Cardano’nun hafif istemci protokolü Mithril’den bahsederken, müşterileri güvence altına almak için tam güvenlik ve hızlı önyüklemeyi mümkün kılacağını belirtti – burada her bir destan için sertifikalar oluşturulabilir ve destanların paralel doğrulanmasına izin verilir.

Bu özellikler fazla güçlük çekmeden eklenebilse de, Hoskinson yeni bir kripto-ilkel gerektiğini savundu. Aynısını bulmak, Cardano için büyümeyi teşvik edeceği için yüksek bir öncelik olacaktır, diye ekledi.

Hoskinson açıkladı,

“Cardano’yu tarayıcıya sokmak ve bunun harika bir deneyim olduğundan emin olmak… Cardano’yu cep telefonuna almak ve cep telefonunda ekosisteme dokunmak yüksek bir önceliktir. Goguen’e doğru ilerlerken, hafif müşteri deneyiminin gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlayacak bir stratejimizin olması da çok önemli.”

Alonzo hard fork’a giden yol yolunda gibi görünse de, ADA’nın fiyat performansları, özellikle yılın başlarında ATH’leri bağlamında ele alındığında, son zamanlarda ezici oldu. Kripto, basın zamanında 36.28 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile CMC listelerinde beşinci sırada yer alırken, bu ekosistem merkezli gelişmelerin grafiklerde bir kez daha bir fiyat artışını tetikleyip tetiklemeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: