Kripto Para

Cardano, Cosmos, Bileşik Fiyat Analizi: 17 Temmuz

Altcoin fiyatları, Cardano da dahil olmak üzere bazı kriptoların kendilerini hayati destek seviyelerine düşmekten alıkoymak için mücadele etmesiyle geç düştü. ATOM’un fiyatındaki düşüş, piyasa değerini %5,23 oranında aşağı çekti ve son olarak COMP, grafiklerde düşük piyasa oynaklığı kaydetti.

Cardano [ADA]

ADA/USD , TradingView

ADA son ​​24 saatte %0,9’luk marjinal bir düşüş kaydetti. Ancak, geçen hafta boyunca, ADA %13.1 düştü. Alt, bu ayın çoğunda yönsüz bir şekilde işlem gördü ve ardından son iki hafta boyunca düşüş trendine girdi.

ADA, Bitcoin’in düşüş eğiliminin de satış sinyalleri vermesiyle, acil destek seviyelerinin üzerinde kalmak için mücadele etti.

Göreceli Güç Endeksi yeniden bir düşüş kaydetti ve bu da baskı zamanında satın alma baskısının oldukça düşük olduğunu gösteriyor. Buna uygun olarak, Chaikin Para Akışı de sermaye girişlerinde bir düşüş gösterdi.

MACD göstergesi, kırmızı sinyal çubukları yazı yazılırken görülebildiği için çoğunlukla düşüş sinyalleriyle yanal olarak gerildi. Gösterge, 12 Temmuz’da düşüş eğilimi kaydetti.

Evren [ATOM]

Cardano, Cosmos and Compound Price Analysis: July 17

ATOM/USD , TradingView

ATOM’un fiyatları 12 Temmuz’dan sonra düştü ve son 48 saatte biraz canlansa da bu uzun sürmedi. Basın zamanında, alt, gün içi %2,0 kazançla 10,53 ABD Doları olarak fiyatlandırıldı.

Piyasadaki ayılar, fiyatı önemli destek seviyesi olan 8,74$’ın altına itebilir. ATOM’un işlem hacmi de son 24 saatte %129,44 arttı.

Kripto varlığın oynaklığı, Bollinger Bantları grafiklerde daralırken düşük kaldı.   Sıkıştırma Momentum Göstergesi de düşük volatiliteye işaret eden bir sıkışıklığı tasvir ediyordu. Ancak, bir fiyat kırılması göz ardı edilemez.

Alt’ın fiyatı son zamanlarda düşüş yolunda olduğundan, Müthiş Osilatör , göstergede kırmızı sinyallerin görünmesiyle düşüş sinyalinin başladığını kaydetti .

Compound [COMP]

Cardano, Cosmos and Compound Price Analysis: July 17

COMP/USD , TradingView

COMP ‘ın son fiyat hareketi, piyasanın geri kalanının önemli bir düşüş kaydettiği göz önüne alındığında iyi oldu. Token ayın çoğu için ralli yaptı ve basın zamanında 369 dolardan işlem görüyordu.

COMP çoğunlukla 456 ve 362 dolar fiyat seviyeleri arasında gidip geldi, ancak 362 dolarlık destek seviyesine çok yakın hareket ediyor ve basın anındaki fiyatında, Kripto para hafif bir düşüş kaydederse, o seviyeye düşmek.

Öte yandan, ayılar fiyatı artırırsa aranacak direnç seviyesi 456 dolar olacaktır. Bollinger Bantları çoğunlukla çok az yakınsama ile paraleldi ve bu da düşük piyasa oynaklığına işaret ediyordu.

Compound son 24 saat içinde değerinin %2,5’ini kaybetti ve fiyat düştükçe Parabolik SAR göstergesinin noktalı çizgileri şamdanların üzerinde hizalandı , aynı şeyi onaylıyor. 16 Temmuz’da, MACD göstergesinde bir düşüş geçişi yayınladıktan sonra, kripto düşüş momentumunun başlangıcını gözlemledi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: