Kripto Para

Cardano Fiyat Analizi: 08 Haziran

Cardano ekibi onu birlikte çalışabilir hale getirmek için hareket ederken, kripto topluluğu içindeki popülaritesi de artıyordu. Son birkaç ayda şekillenen gelişmeler ADA’nın fiyatını artırdı. Ancak, piyasadaki son trend değişikliği ADA’yı fiyat ölçeğini aşağı itti.

ADA şu anda 48 milyar dolarlık piyasa değeriyle 1.51 dolardan işlem görüyordu.

Cardano 12 saatlik grafik

Kaynak: ADAUSD TradingView’de

Cardano’nun fiyatı, bozulup 1,52 dolara düşmeden önce 1,68 dolara yakın seyrediyordu. Zaten piyasada düşüş eğilimini artıran satış baskısında istikrarlı bir artış görüyordu.

Bu, fiyatın orta vadede bu düşüş eğilimini sürdürebileceği anlamına gelebilir.

Akıl Yürütme

Fibonacci düzeltme seviyeleri, ADA piyasası için mevcut dönemde önemli destek ve direnç seviyelerine işaret etti. Zaten sınırlı fiyat aktivitesi gören dijital varlık, değer 1,68 dolardan uzaklaştıkça satışlara yol açtı. Bu, düşüşü 1,50 dolardan desteğe itti. ADA bu noktada konsolide etmeye çalışabilir, ancak piyasada düşüş eğilimi devam edecek.

50 hareketli ortalama, aşağı yönlü bir fiyatın işareti olan şamdanların üzerinde kaldı.

Bu arada, Yönlü Hareket Endeksi de aşağı yönlü baskının arttığını gösterdi. -DI +DI altında kesişmeye yaklaştı, ancak satışlar piyasadaki ayıları tetikledi. -DI daha yüksek kaldı, bu da piyasa ivme kaybederken aşağı yönlü baskının arttığını gösteriyor.

Sonuç

Mevcut Cardano piyasası zaten düşüş trendindeydi. Fiyat konsolidasyon noktasından aşağıya doğru dalgalandığından, piyasa daha fazla yükseliş ivmesi kazandıkça ADA orta vadede bu bölgede kalabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: