Kripto Para

Cardano veya Chainlink’e tekrar girmeden önce bunu bekleyin

Altcoinler ve fiyat hareketlerinin sonsuza dek Bitcoin ‘ü takip edeceği varsayılıyor. Ancak bir şekilde, zayıf piyasa ipuçlarına ve aşağı yönlü Bitcoin hareketine rağmen, bazı altcoinler kendi yollarını çiziyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, 2 büyük altcoin, grafiklerde büyük bir trend değişikliği için kendilerini sessizce hazırladı. Peki, bu onları satın almak için mükemmel bir an mı? Bu metrikler bunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Bu altcoinler değişmek üzere mi?

İlk yükselenlerin Cardano ve Chainlink olması şaşırtıcı değil. Cardano’nun yaklaşan Goguen akıllı sözleşmeleri uzun süredir herkesi ayakta tuttu. Öte yandan Chainlink, 2021’in başından bu yana her gün 1.4’ten fazla yeni ortak eklemeyi başardı. Bu, insanların zaten bir süredir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor, sadece piyasanın buna ihtiyacı var. arkanı dön.

Yukarıda bahsedilen öngörüyü kanıtlamak için Ağ Değerinin İşleme (NVT) oranına bir göz atın. Hem Cardano hem de Chainlink grafiklerinde aşırı sapma gözlemlenebilir. Böyle bir sapma, genellikle, yükseliş momentumu lehine bir eğilimin tersine çevrilmesi için bir sinyal olarak kabul edilir.

Cardano ve Chainlink NVT oranlarında sapma | Kaynak: CoinMetrics – AMBCrypto

Ek olarak, her iki ağ için zincir içi geliştirmenin sürekli olarak güçlü olduğu gözlemlendi. Son birkaç hafta içinde yükselen yükseliş, ileriye dönük her türlü yükselişin tersine çevrilmesi için güçlü bir durum oluşturuyor. Ayrıca, Kripto paralar, minimum piyasa hareketine rağmen geç hacimlerinde hafif bir artış kaydetti. Bu altcoinlerin fiyatları yükselirse, bu rakamlar kesinlikle patlayacaktır.

ADA ve LINK Geliştirme Etkinliğini Yükseltiyor | Kaynak: Santiment

ADA ve LINK birimleri | Kaynak: Santiment

Ne zaman satın almalısınız?

Popüler analist Michael Van De Poppe’ye göre, şu anda ADA bir konsolidasyon aşamasında sıkışmış durumda. Şu anda 1-1,14 dolar, 1,31 dolarda kritik bir kırıcı oluşturan kritik destek olmaya devam ediyor. Tarihsel olarak, fiyat hareketi bu aralığı test ettiğinden ve onu grafiklerde güçlü bir dirence dönüştürdüğünden, 1,48 dolar eğilimi anlamak için önemliydi.

Chainlink de daha düşük zirveler yapıyor ve önceki destek seviyelerini reddediyor. Kaybedilen yükseliş momentumunu yeniden kazanmak ve yukarıda bahsedilen metriklerden yararlanmak için 49 bin sat gerekli.

Daha önce, bu yıl ilk kez Hareketli Ortalamaların altına düştü. Başka bir MA çaprazı, LINK [LINK/BTC]’nin ihtiyaç duyduğu tekme olacaktır. Böyle bir itme, LINK’i 60k-74k sats’ta zorlayabilir.

Bu nedenle, piyasa, trend değişikliği dışında hiçbir şeyin yakın olmadığı noktaya kadar grafikte daha düşük dipler yaratmaya devam ettiği sürece, yatırım yapmaktan kaçınılması tavsiye edilir. Bu olduğunda, atlamaktan çekinmeyin. Ancak DYOR’a dikkat edin.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: