Kripto Para

Cardano’nun alıcıları yakın vadede bu rolü oynayacak

[ad_1]

Sorumluluk Reddi:  Aşağıdaki makalenin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır

Kısa vadeli piyasa, çizelgelerde sürekli düşüşler ve tepeler arasında sürekli bir kovalamaca görüyor. Spot piyasada ivme yüksek olsa da, piyasanın çoğu için uzun vadeli daha sakin görünüyordu. Dahası, Bitcoin konsolide olurken Cardano gibi altcoinler de yakında bir konsolidasyon aşamasına geçebilir.

Cardano günlük grafiği

Kaynak: ADAUSD TradingView’de

Cardano direncini iki kez 1,86 dolardan reddetti ve listelerde daha düşük bir eğilim gösterdi. Fiyat yükselip onu tekrar yukarı ittiğinde varlığın fiyatı azalan bir kanal içinde düşüyordu. Yaklaşık %25’lik kırılma, ADA’nın değerini 1,64 dolara itti, ancak bazı düzeltmelerden sonra, yazının yazıldığı sırada 1,50 dolardan işlem görüyordu.

Kripto varlık bir süre daha bu seviyede işlem görmeye devam edebilir, ancak piyasada düşüş eğilimi ortaya çıktı.

Akıl Yürütme

Fiyat 1.64$’a yükselirken, yerel direnç fiyatın bu seviyeyi aşmasına izin vermedi. Alım satım işlemleri 1,50$ ile 1,64$ arasında sınırlı kaldığından, piyasadaki trader’lar başka bir düşüşten önce satış yapmak için endişeleniyorlardı.

Cardano’nun piyasası, baskı zamanında, bir trendin tersine döndüğünü görüyordu. Stokastik RSI, piyasada satış baskısının arttığı anlamına gelen bir bulgu olan Sinyal çizgisinin altından geçiyordu. Geçiş tamamlandığında, fiyat 1,39$’a düşürülebilir.

Bu arada MACD göstergesi, ADA’nın Haziran başında düşüş eğiliminin sonunda olduğunu öne sürdü. Bununla birlikte, histogram, yazının yazıldığı sırada geri çekiliyordu, bu, alıcıların fiyatı korumaya ve grafiklerde konsolidasyonu desteklemeye çalıştığının bir işaretiydi.

Sonuç

Yukarıda bahsedilen fiyat seviyesinde Cardano ticareti ile 50 Hareketli Ortalama, fiyat çubuklarının oldukça üzerine çıktı. Bu, ADA piyasasında güneye doğru baskının başlangıcıydı ve alıcılar söz konusu seviyede tutunamazlarsa fiyat 1,39$’a düşebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

[ad_2]
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: