Kripto Para

Chainlink, Cosmos, Dash Fiyat Analizi: 11 Haziran

Chainlink, yukarı kanalının ve 50-SMA’nın üzerinde bir kırılma olması durumunda %20’lik bir artış gördü. ATOM’un düşüş trendi, kripto para birimini 8,6-9 dolar arasındaki talep bölgesine geri itebilir. Son olarak Dash, 180 dolarlık direnç seviyesinde bir hamle daha yapmaya hazırlandı.

Chainlink [BAĞLANTI]

Kaynak: LINK/USD , TradingView

Chainlink’in ekosistemine yaptığı son yükseltme, akıllı sözleşme işlevlerini merkezden dağıtmak ve otomatikleştirmek için tasarlanan Keepers ‘in piyasaya sürülmesiyle geldi. Fiyatı söz konusu olduğunda, güncelleme bazı yükseliş hareketleriyle ilişkilendirildi, ancak satıcılar tarafından 25,6 doların üzerinde bir kırılma reddedildi. Bununla birlikte, fiyat 21.5 $ destek seviyesine yaklaştığında boğalar bu direnci bir kez daha devirme fırsatı buldu.

LINK bir yukarı kanalda işlem gördüğünden, modelden bir kırılma bekleniyordu ve bu, LINK’in bir sonraki temas noktasında (21.5 $) tetiklenebilir. %20’lik bir ralli LINK’i 32.5 dolara bekliyordu ve 50-SMA’nın (sarı) üzerine bir artış olması durumunda da aynı şey doğrulanacaktı.

Sıkışma Momentum Göstergesine göre, düşüş eğilimi düşüyor ve LINK’in bir sonraki savunma hattında aşağı yönlü baskı görülebiliyordu. Stokastik RSI’da bir yükseliş geçişi henüz gerçekleşmedi, ancak aşırı satım bölgesinde ticaret yaptı – Bir geri dönüş alanı.

Evren [ATOM]

Kaynak: ATOM/USD , TradingView

Şu anda Cosmos Hub’ın ağın enflasyon oranını artırma önerisi için oylama yapılıyordu – Ağı sarsılmaz şoklara karşı korumaya yardımcı olacak bir güncelleme. Oylamanın son tarihi olan 16 Haziran yaklaşırken, ATOM’un fiyatı 4 saatlik grafikte kısıtlandı.

ATOM geçtiğimiz birkaç gün içinde yükselişe geçme girişiminde bulundu ancak %23.6 Fibonacci seviyesinde (14,2$) bir yükseliş reddedildi. Üst eğimli bir trend çizgisi grafiğini delip geçerken, boğalar düşüş trendinde kontrolü yeniden kazanmak için yokuş yukarı bir görevle karşı karşıya kaldı. Müthiş Osilatöre göre düşüş momentumu yükselirken, RSI’nin düşük zirveleri ATOM’un fiyat hareketini doğruladı.

8.6-9$ arasında bir talep bölgesi var ve ATOM önümüzdeki haftalarda bu bölgeyi tekrar ziyaret edebilir.

Çizgi [DASH]

Kaynak: DASH/USD , TradingView

Dash’in kayıpları, kripto para birimi son 24 saatte %1 düşüşle 172 dolardan işlem gördüğü için minimum düzeydeydi. Aslında, göstergeleri bir miktar yukarı yönlü işaret etti ve ayılar 180 dolarlık dirençte ve 50-SMA’da (sarı) test edilebilir. Sıkıştırma Momentum Göstergesi yeşil çubukları satın alma tarafında oluşan momentum olarak kaydetti. RSI kuzeyi gösteriyordu ve muhtemelen 50’nin üzerinde bir hamlede başka bir darbe alacaktır. Böyle bir gelişme, RSI ticaretini yükseliş bölgesinde görebilir.

Olumlu bir sonuçla, DASH 50-SMA’sının üzerine tırmanabilir ve bir sonraki direnç işaretini 235.5 $ olarak hedefleyebilir – 200-SMA (yeşil) ile çakışan bir alan.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: