Kripto Para

Chainlink, TRON, SUSHI Fiyat Analizi: 21 Temmuz

Oldukça az sayıda büyük kripto para birimi dün aniden düştükten sonra toparlanma işaretleri verdi. Aslında, bazı altlar da yeşilde işlem görüyordu. Çoğu altcoin için işlem hacimleri dün yükseldi, bu da panik satışını doğruladı. Ancak, basın saatinden önceki son birkaç işlem seansında LINK, TRX ve SUSHI’nin her biri işlem hacimlerinde düşüş gördü.

LINK, işlem listelerinde yüksek oynaklık görmeye devam ederken, TRX kısa vadeli yükseliş momentumu kaydetti. Son olarak, SUSHI, Trident’in “Yeni Nesil AMM” duyurusunun ortasında sermaye girişlerinde bir artış gördü.

Chainlink [BAĞLANTI]

BAĞLANTI/USD , TradingView

Chainlink son ​​24 saat içinde %6,1’lik bir artış kaydetti ve alt değeri 14,65$ değerindeydi. Tokenin fiyatı, Bitcoin’in değeri düştüğünden beri düşüş trendindeydi. LINK 15.14$ ve 13.80$’lık kilit destek seviyelerini kırarak 13$’a yaklaştı, ancak fiyat kısa süre sonra söz konusu bölgeden toparlandı. LINK’in toplam fiyat geri dönüşünü tetiklemek için 15.98 dolarlık direnç seviyesini aşması artık hayati önem taşıyor.

Bollinger Bantları bir ayrışmaya işaret etti, bu da fiyatın yaklaşan ticaret seanslarında yukarı veya aşağı gidebileceği anlamına geliyordu. Aynı şekilde, Sıkıştırma Momentum Göstergesi de yüksek piyasa oynaklığına dönüşen bir sıkıştırma salınımına işaret etti.

İlginç bir şekilde, Parabolik SAR hala , noktalı çizgilerin mum çubuklarının üzerinde hizalandığı bir düşüş eğilimi gösteriyordu. LINK gün içi kazançları güvence altına almaya devam ederse, bu okuma bir geri dönüş görecektir.

TRON [TRX]

Chainlink, TRON and Sushiswap Price Analysis: July 21

TRX/USD , TradingView

TRX dünden bu yana %5,7 kazançla 0,053 dolardan işlem görüyordu. Son birkaç gün içinde piyasadaki ayılar agresifleşti ve TRX’i arka arkaya önemli destek seviyelerini kırmaya itti. Altcoin 0.053 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başarırsa, olumlu toparlanma işaretleri devam edebilir.

TRX’in son 24 saatte değer kazanmaya başlamasıyla TRX’e olan talep otomatik olarak arttı. Göreceli Güç Endeksi kendini aşırı satım bölgesinden kurtardı ve baskı zamanında artan satın alma baskısı kaydetti. Müthiş Osilatör , yükselişle yanıp sönen yeşil sinyal çubukları kaydetti.

Ortalama Yön Endeksi 40 işaretinin altındaydı ve hakim eğilimin düşüşte olduğunu ve yakında yeni bir ticaret aralığının gelişebileceğini belirtti.

SushiSwap [SUSHI]

Chainlink, TRON and Sushiswap Price Analysis: July 21

SUSHI/USD , TradingView

SUSHI’nin fiyat oynaklığı son zamanlarda oldukça dalgalı. Bununla birlikte, dünden bu yana %6,8’lik bir artışın ardından kripto para 6.70$’da kaldığı için haftalık kayıplarından toparlandı. Teknik analiz grafiğinden, madalyonun bir yükseliş geçişi ve ardından kısa vadeli bir yükseliş koşusu için hazırlandığı görülüyordu.

MACD baskı sırasında kırmızı sinyal çubukları kaydetti, ancak fiyat yükselmeye devam ederse yükseliş geçişi çok uzakta olmayacak. Chaikin Para Akışı  kuzeye, sıfırın oldukça üzerine tırmanırken, sermaye girişleri piyasaya geri döndü.

Son olarak, Bollinger Bantları çoğunlukla birbirine paraleldi ve hafif bir yakınsama, yakın gelecekte fiyat seviyelerinin aynı aralıkta olacağını gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: