Kripto Para

Charlie Lee’nin Yeni Litecoin Önerisi Tepki Çekti!


Foundation kurucusu ve CEO’su Charlie Lee, Twitter üzerinden yeni yaptığı bir önerisi ile tepki çekti.

En alttaki tweet’ten de okunabileceği üzere, Lee aslında her bir madencinin bağlı bulunduğu blockchain ağının kurucularına veya vakfına belirli bir komisyon vermesini tavsiye etti. Ünlü yatırımcı ve girişimci madencilik havuzlarının kazançlarının sadece %1’ini bile vermeleri durumunda bunun ilgili vakıflar için ciddi bir fon sağlayabileceğini vurguladı.

Litecoin Foundation’a Yıllık 1,5 Milyon Dolarlık Gelir!
Litecoin madencilik ağından örnek veren Lee, mevcut blok ödülü üzerinden %1 komisyon verildiğinde bile bunun 0,125 LTC‘ye denk geldiğini ve miktarın madencilik havuzları için küçük, Litecoin Foundation için ise büyük olduğunu vurguladı. Her madencinin veya madencilik havuzu yapmanın yıllık olarak yaklaşık 1,5 milyon dolarlık getiri sunabileceğini belirten Lee’nin önerisine hem destek hem de eleştiri geldi.

Bir yatırımcı Lee’nin elindeki bütün Litecoin miktarını satmasına dikkat çekerek “bunun yerine sen LTC’yi zirveden satarak elde ettiğin parayı ortaya koysan nasıl olur?” ifadesi ile tepkisini gösterdi.

Litecoin topluluğu bundan kısa süre önce de Lee’ye bu konuya benzer bir durum hakkında çağrıda bulunmuştu.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.Source link

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu