Kripto Para

CNBC, Bitcoin (BTC) Sinyalini Verdi!

© Reuters.

(BTC) ve genel olarak kripto para sektörü son bir haftadır inanılmaz bir hareketlilik yaşıyor. BTC’nin 10.000 dolara çıkması ve burada takılıp kalması, birçok diğer altcoin’in yükseliş yaşamasına sebep oldu.

Buna rağmen bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise neredeyse bütün kripto para birimlerinin kırmızı bir görüntü çizdiği görülüyor. Yükseliş sonrası klasik bir düzeltme evresi olarak görülen bu durum da birçok yatırımcıya göre geçici.

CNBC Bitcoin Yükselecek Dedi!
Daha önceki boğa koşularında da bu tip aralıklı dönemler olmuş ve bunlar yükselişin daha da şiddetli olmasını sağlamıştı. Daha önceki boğa dönemlerini görmeyen birçok yatırımcı ise, şu an piyasanın ne yöne gideceğine dair haber bulmaya çalışıyor. CNBC‘nin kripto paraları sık sık işleyen Fast Money programı da bu haberlerden birisini verdi ancak bu biraz yanıltıcı olabilir.

CNBC’nin daha önce Bitcoin hakkında yaptığı tahminlere bakıldığında, bunun hep ters indikatör olarak işlediği görülüyor. Ünlü kripto para analisti Jacob Canfield bu durumu verilerle de insanlara sunmuştu. Bu da CNBC’nin düşüş var dediği günlerde yükseliş, yükseliş var dediği günlerde ise düşüş yaşandığı anlamına gelmekte.

Yukarıdaki tweet’ten de görülebileceği üzere CNBC analistleri BTC’nin 12.000 dolara çıkacağını vurguladılar. Buna rağmen CNBC’nin ve Bitcoin’in ilişkileri göz önüne alındığında, 10.000 dolar altının gelmesi bile olası gözüküyor.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı