Kripto Para

Dogecoin Fiyat Analizi: 18 Mayıs

Dogecoin , 64 milyar dolarlık piyasa değeri ile 0,4958 dolardan işlem görüyor. Mem-coin’ler geçen hafta neredeyse% 5’lik bir kayıp kaydetti. Bununla birlikte, diğer altcoinlerin aksine, DOGE şu anda sabit bir fiyat seviyesinde ve bu trendle devam edebilir.

Dogecoin dört saatlik grafik

Kaynak: DOGEUSD TradingView’de

DOGE’nin fiyatındaki kademeli artış 4 saatlik yukarıdaki grafikte görülebilir. Büyüme, piyasa duyarlılığından kaynaklandı ve büyüyen DOGE sahipleri, onun şişen değerine katkıda bulunuyor. Ancak, son fiyat hareketi 0,4904 $ ‘ı desteklemeye yakın. Bu, istikrarlı bir pazarın göstergesi olabilir.

Muhakeme

Piyasa göstergeleri, dalgalı dönemin çoktan geçtiğini ve DOGE’nin bir konsolidasyon aşaması gördüğünü gösteriyordu. Fiyat 0,5904 dolar ile 0,4974 dolar arasında sıçradığından Bollinger Bantları şişirildi. Bununla birlikte, yana doğru hareket eden fiyat, sinyal hattının şamdanların üzerinde direnç göstermesine neden oldu.

Fiyat hala sabitken, pazar bir denge durumuna ulaştı. Göreceli güç endeksi, dengeye yakın 50’ye yakın kaldığı için bunu doğruladı. Bu, satın alma ve satış baskılarının şu anda eşit olarak eşleştirildiği anlamına geliyordu. Momentum eksikliği olan denge durumu, devam eden fiyat eğilimine katkıda bulunacaktır.

DOGE fiyatı, Bitcoin piyasasındaki dalgalanmaya veya hype’a dayandığından, şu anda piyasada durgun bir dönem yaşandı. Bu, piyasa momentumunda ani bir değişim olana kadar devam edebilir.

Sonuç

Direnç 0,59 $ ‘a yakın kalsa da, mevcut Dogecoin fiyatı 0,50 $’ da kalabilir. DOGE fiyatı destek seviyesinin üzerinde kalmaya devam edebilir, ancak kripto pazarındaki değişen eğilimler oynaklığı artırabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: