Kripto Para

Dogecoin, Polkadot, Binance Coin Fiyat Analizi : 10 Haziran

Son 24 saat toparlanma açısından olumluydu, ancak hiçbir kripto para anında fiyat patlaması görmedi. Bitcoin, El Salvador’un yasal ihale olarak kabul etmesi nedeniyle %9,5 arttı. Yine de çoğu altcoin bu çoğunluğa katılamadı; Dogecoin, Polkadot ve Binance Coin bu kategoriye girdi.

Dogecoin [DOGE] :-

Kaynak: DOGE/USD – TradingView

DOGE son ​​24 saatte bir fiyat artışına tanık oldu. %6.4 artışla, yazının yazıldığı sırada kripto para 0,335 dolardan kırmızı renkte işlem görüyordu. Kripto para, 4 Haziran’a kadar direnç seviyesini (0,42 $) test eden bir boğa koşusundaydı. Bununla birlikte, 4 Haziran ve 7 Haziran düşüşleri DOGE’yi destek seviyesine (0.285 $) yaklaştırdı. Basit Hareketli Ortalamalar satırları – 50 SMA (turuncu) ve 100 SMA (kırmızı) , her ikisi de Kripto para için düşüş eğilimi gösterdi. Bu, Kripto paranın düşüşlerden kurtulması için daha uzun bir bekleme süresine dönüştü.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi ‘e göre, baskı sırasında sıkıştırma serbest bırakma (beyaz noktalar) hala etkindi ve bu da Kripto paranın yavaş toparlanmasını açıklıyordu. Ancak, yazının yazıldığı sırada düşüş baskısı azalıyor gibi görünüyordu. Bakiye Hacmi Üzerine piyasada yüksek satın alma momentumu sergiliyor ve yayın zamanında kademeli olarak 98 milyara doğru kayıyordu.

Tüm göstergeler, yukarıda belirtilen destek ve direnç seviyesi içinde yatay bir harekete işaret ediyor.

Polkadot [ DOT ] :-

Kaynak: DOT/USD – TradingView

DOT kendisini güçlü destek ve direnç seviyelerinde pekiştirdi. Piyasanın son oynaklığı, Kripto paranın 30,2 doları geçmesini ve 18,78 doların altına düşmesini engelledi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinden güçlü bir geri dönüş yaptı, çünkü satın alma baskısı göstergeyi yeniden yükseltti. Yazma sırasında, gösterge nötr çizginin üzerinde hafif bir düşüş gözlemledi.

Bollinger Bantları hala ayrışmışken, paralel hareketleri henüz oynaklık göstermedi. Ancak, mum çubukları baz (kırmızı çizgi) üzerinde hareket ettiğinden, hareket daha da pozitif olabilir. Müthiş Osilatör ayrıca son 24 saatte yükselen yükseliş momentumu sergiledi.

Bu göstergeler bir fiyat artışı için uygundur. Ne olursa olsun Kripto para direnci ve desteği içinde kalacak.

Binance Coin [BNB] :-

Kaynak: BNB/USD – TradingView

Binance Coin ayın başında iyi bir performans sergiledi ve Kripto para 435 $ direnç seviyesine yaklaştı. 4 ve 7 Haziran bunu durdurdu ve Kripto para düştü. BNB iyileşiyor, ancak oldukça yavaş. Basın zamanında, fiyat göstergesi 364 dolardı ve kırmızı ile işlem görüyordu. Göreceli Güç Endeksi (RSI) yazı yazılırken nötr çizginin biraz altına düştü.

MACD ise gösterge çizgisi kırmızı sinyal çizgisi üzerinde hareket ederken bir yükseliş geçişi gösterdi. Parabolik SAR ‘e göre, mum çubuklarının altında beyaz noktalı çizginin varlığı yükselen bir yükseliş trendi sergiledi. Ancak, ileriye dönük olumlu bir fiyat hareketi ilan etmek için henüz çok erken.

Aktif direnç ve destek seviyeleri oldukça güçlü ve şu anda fiyat her iki yönde de hareket edebilir. BNB’nin hareketini izlemek önemlidir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: