Kripto Para

Dogecoin, XRP, Binance Coin Fiyat Analizi: 09 Haziran

Dogecoin’in fiyatı daha da düştü ve 0,3280 dolardan işlem görüyordu. Varlık, bir düşüş oynaklığı döneminden kurtulmaya çalışırken bir konsolidasyon aşamasına tanık oldu. Spot piyasa, fiyatı mevcut sınırlı aralıkta tutarak alıcılar ve satıcılar arasında süregelen bir mücadeleye işaret ediyordu.

Dogecoin

Kaynak: DOGEUSD TradingView’de

4 saatlik grafik, DOGE’nin fiyatının hafta sonu boyunca düştüğünü kaydetti. Grafik, DOGE’yi 0,4480 dolardan 0,3288 dolara iten iki ardışık düşüş kaydetti. Fiyat yatay hareket ettikçe, destek 0,2964 dolar olarak işaretlendi. Ancak, oynaklığın yüksek olması, başka bir fiyat dalgalanmasının gerçekleşebileceğini düşündürdü.

Alıcılar ve satıcılar arasında bir mücadele olduğunu belirttiğimiz gibi, Stokastik RSI aşırı satım bölgesine yakın kaldığı için aşağı yönlü baskı belirgindi. RSI çizgisi sinyal çizgisini geçerek alıcıların direnmeye çalıştığını ima etmesine rağmen, fiyatın mevcut konsolidasyondan çıkmasına yardımcı olmadı.

Bu arada MACD, piyasadaki düşüşün geçen hafta yüksek kaldığını ve MACD hattının düştüğünü belirtti.

XRP

Kaynak: XRPUSD TradingView’de

XRP piyasası 0,988 dolardan destek kaybetti ve 0,8718 dolardan işlem görüyordu. Düşük fiyat bir sonraki desteği 0,7774 dolardan bulabilir, ancak Görünür Aralık göstergesine göre bu seviye çok fazla işlem görmedi.

Yukarıdaki grafikteki histogram, cari dönemde kontrol noktasının 0,9966 dolar olduğunu gösteriyordu. Bu, XRP’nin 0,8727 $’a düştüğü düşünüldüğünde çok yüksek bir fiyat seviyesiydi. Piyasanın o anda veya basında aşırı düşüşte kalmasıyla birlikte, yatırımcılar geri dönüş belirtilerini beklemek zorunda kalabilirler. Bu arada, Yönlü Hareket Endeksi [DMI], XRP piyasasında yüksek bir aşağı yönlü baskıya dikkat çekiyordu.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNBUSD TradingView’de

Binance Coin de piyasadan çekilen bir satıcı dalgası kaydetti. Bununla birlikte, BNB de yatay bir ivme kaydetti. Varlık 360,37 dolardan işlem görüyordu ve Parabolik SAR işaretleri bunun üzerinde hizalanarak yüksek aşağı yönlü baskıya işaret ediyor.

Bununla birlikte, BNB alıcıları, göreli güç endeksi değeri yükselirken fiyatı daha da yükseltiyor. Bu, satın alma baskısındaki artışa işaret etti ve RSI 45’e ulaştığında dengeye ulaşmaya yakındı. Fiyat, yükselen ivme ile mevcut seviyede konsolide olmaya devam edebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: