Kripto Para

“Düzenleyiciler Bitcoin’i bitirecek” Yazar Kriptofoni

© Reuters. Dünyanın En Büyük Hedge Fonu Patronu Ray Dalio: Düzenleyiciler Bitcoin’i Bitirecek

CNBC muhabiri Andrew Ross Sorkin ile bir görüşme yapan Bridgewater Associates kurucusu Ray Dalio düzenleyiciler sonunda ‘i bitireceğini iddia etti:

Bence günün sonunda gerçekten başarılı olursa onu bitirirler. Onu bitirmeye çalışacaklar ve bence onu bitirmenin yolları olduğu için kolaylıkla bitirebilecekler.

Dalio, lider kripto para biriminin herhangi bir gerçek değeri olmadığını da sözlerine ekledi:

Kripto para birimlerini veya diyelim ki Bitcoin’i tarihsel perspektife koyarsanız… tarihsel perspektifte içsel değeri olmayan pek çok şey vardı.

Dalio, Bitcoin’in inanılmaz bir başarı olduğunu kabul ederken, zamanın testinden çoktan geçtiği için hükümetlerin başarılı olmasını istemediğini kaydetti.

Dünyanın en büyük hedge fonunun patronu, Çin ve Hindistan’ın kripto paralardan kurtulmak istediği gerçeğine işaret ederek, El Salvador’un Bitcoin’e yaptığı son baskının önemini de küçümsedi:

El Salvador iseniz ve alternatif paranız hakkında konuşuyorsanız, bunun farklı bir şey olduğunu bilirsiniz.

Dalio, lider kripto para birimini sürekli olarak reddettikten sonra , Mayıs ayında bir Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı.

Konferans sırasında milyarder, kripto para biriminin hala portföyünün bir parçası olduğunu doğruladı, ancak altına göre çok küçük bir yüzdeye sahip.

“Nakit Para Çöpten Farksız” Dalio, İsviçre’nin Davos kentindeki Dünya Ekonomik Forumu’nda nakit paraların çöpten farkı olmadığını belirtti. Dalio, doların tüm alternatiflerini göz önünde bulundurmaya değer olduğunu ve çeşitlendirme için güçlü bir gerekçe olduğunu iddia ediyor.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu