Kripto Para

EOS, IOTA, SUSHI Fiyat Analizi: 11 Haziran

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 36.500 $ işaretini elinde tutsa da, satış baskısı altcoin piyasasındaki yükseliş hissinden daha ağır basıyor gibi görünüyordu. EOS, IOTA ve SUSHI gibi altcoinler, 20-SMA’larının (kırmızı) altına düştü ve ilgili grafiklerinin her birinde gözle destek çizgileri gördü.

EOS

Kaynak: EOS/USD , TradingView

Son 24 saatte %5 düşüşle EOS , Bitcoin’in 37.000$’a yeniden yükselmesine rağmen kırmızı bölgede işlem gören uzun bir altcoin listesine katıldı. Alıcılar son birkaç gün içinde kripto para piyasasına geri dönerken, sessiz hacimler ve ticaret faaliyeti, EOS’u 4 saatlik grafiğinde sabit tuttu. Mum çubukları 20-SMA (kırmızı) seviyelerinin altına düştüğünde düşüş koşulları güçlendi. Bu koşullar önümüzdeki günlerde devam ederse, EOS büyük olasılıkla 3.5-4 $ arasındaki talep bölgesine düşecek ve bu da uzun vadeli yatırımcılara alım sinyalleri sunacaktır.

EOS, RSI aşırı satım bölgesinden geri dönerken 4,5 dolarlık desteği savundu, ancak endeks, yazının yazıldığı sırada tarafsız düşüş bölgesinde kaldı. Müthiş Osilatör’e göre momentum da düşüşe karşı nötrdü.

IOTA

Kaynak: IOTA/USD, TradingView

IOTA anlık olarak %23.6 Fibonacci seviyesini (1.45$) ayılardan geri aldı, ancak 50-SMA (sarı) tarafından daha fazla yükseliş reddedildi. Yukarıda belirtilen seviyede destek mevcuttu ve bu alanın başarılı bir şekilde geri alınması, başka bir tekrar ziyaret şansını 0,93 ABD doları ile sınırlayacaktır. Bununla birlikte, teknik özellikleri düşüş tarafına doğru hafifçe eğildi ve IOTA önümüzdeki seanslarda genel direncinin altında kalabilir.

MACD çizgisi, Sinyal çizgisinin üzerine bindirildi ve tarafsızlığı yansıttı, ancak aynısı yarım çizginin altındaydı. Müthiş Osilatörde bir miktar yükseliş momentumu görülse de, henüz 50-SMA’nın üzerinde bir artışı garantilemek için yeterli değildi.

SushiSwap [SUSHI]

Kaynak: SUSHI/USD , TradingView

EOS ve IOTA’dan SushiSwap’ın kayıpları, dünkü fiyata göre yaklaşık %8 düştüğü için daha şiddetli görünüyordu. Supertrend Göstergesi bir satış sinyali verdi ve 50-SMA (sarı) çevresinde, 11$ işaretinin hemen altına bir stop-loss yerleştirildi.

RSI aşırı satım bölgesine yakın olduğundan, bir geri dönüş gelebilir, ancak kazançlar muhtemelen 10.2 $ direnci civarında sınırlanabilir. Boğalar için daha uzun vadeli bir hedef, 11 doların üzerinde bir kırılma ve 50-SMA – 13,5 dolara doğru bir ralliyi tetikleyebilecek bir gelişme olabilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: