Kripto Para

Ernst & Young, blockchain ürünlerini ölçeklendirmek için Polygon’u seçti

Poligon, ‘Ethereum’un Blok Zincirlerinin İnterneti’ olarak adlandırılan, Ethereum uyumlu blok zincirlerinden oluşan çok zincirli bir ekosistem yaratmayı amaçlıyor. Aslında, kripto kürenin içinde ve dışında önemli miktarda çekiş gördü.

Polygon’un ölçülemez büyümesi, kısmen Ethereum ağının popülaritesindeki artıştan ve blok zincirinin benimsenmesinden kaynaklanmaktadır. Polygon’un yan zincir mimarisinin kolaylaştırdığı daha hızlı ve daha ucuz işlemler, ağın dünya çapında farklı çok uluslu firmalarla işbirliği yapmasına yardımcı oldu.

İşte en son ortak çalışma – A Big 4 burada 

resmi basın açıklamasına göre dünyanın en büyük danışmanlık şirketlerinden biri olan Ernst & Young (EY), EY’nin Ethereum ölçeklendirmesine yardımcı olmak için Polygon ile ortaklık kurdu.

“EY organizasyonu bugün, EY blok zinciri çözümlerini halka açık Ethereum blok zinciri ekosisteminde dağıtmak için Çokgen protokolünü ve çerçevesini kullandığını duyurdu.”

EY OpsChain ve EY Blockchain Analyzer dahil

EY’nin amiral gemisi blok zinciri hizmetleri , Polygon’un taahhüt zincir ölçeklendirme çözümlerini benimseyecektir. Bu arada, kurumsal müşterileri, blockchain.ey.com adresindeki basit bir yapılandırma değişikliği ile iş operasyonlarını Poligon ağlarına bağlayabilir.

Ne önemi var?

Yukarıda belirtilen basın açıklamasına göre,

“Daha fazla işletme blok zinciri teknolojisini benimsedikçe, ana halka açık Ethereum blok zincirindeki işlem hacimleri ve maliyetler arttı. “

Ekledi,

“Polygon’un taahhüt zinciri çözümlerini benimsemek, EY organizasyonunun kurumsal kullanıcılara öngörülebilir maliyetler ve ödeme süreleri ile artan işlem hacimleri ve işlemleri genel Ethereum ana ağına taşıma seçeneği sunmasına olanak tanır.”

Ayrıca, bu ortaklık (Poligon ile) izinli, özel iyimser toplama zincirleri sunacak. Ergo, kapalı bir sistemin konforunu ve güvenliğini sağlar. Bununla birlikte, gelecekte kamu ağlarına geçişi daha hızlı ve daha düşük risk yapacak olan genel Ethereum ana ağı ile yakın uyumu da koruyacaktır.

Topluluk tepkileri

Söylemeye gerek yok, topluluk tepkileri hızlı ve olumluydu. Örneğin, Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal’a göre,

“EY’nin halka açık Ethereum ekosistemine ve açık standartlara olan bağlılığı, paylaşılan yaklaşımların geliştirilmesinde büyük bir itici güçtü. Başka hiçbir kuruluş ekosisteme ve açık sistemlere aynı ölçekte bağlılık göstermedi veya EY kuruluşunun sahip olduğu teknoloji derinliğini bu alana getirmedi.”

Poligon, blok zinciri alanındaki en trend ekosistemlerden biri olmuştur. Diğer çeşitli platformlar, son birkaç ay içinde amiral gemisi tokenin ekosistemiyle birleşti.

Örneğin, PolkaBridge yakın zamanda , geniş uyumluluk sağlamak ve çeşitli topluluklara ürünler sunmak için Polygon tam yığın ölçekleme çözümüyle entegre oldu.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: