Kripto Para

Ethereum, Bitcoin'e gümüşün altına tepki verdiği gibi tepki veriyor mu?

2021’de hangi kripto para birimi patlayacak? Yakın gelecekte büyük yapmak için şu anda hangi Kripto paraları satın alabilir? Bitcoin’den sonraki en iyi şey hangi kriptodur?

Son birkaç ayda gördüğümüz tarihi koşudan kazanç sağlamakla ilgilenen birçok kişi bu soruları ve daha fazlasını soruyor.

Eğer HIVE Blockchain Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes, CEO ve ABD Küresel Yatırımcıların CIO’su inanıyorsa, bu soruların cevabı Ethereum . Kitco News ile bir röportaj sırasında Holmes, ETH’nin patlayacak bir sonraki kripto para birimi olacağını – gümüşün Bitcoin altını olacağını belirtti.

“Altın 50 günlük hareketli ortalamaya gidip yüzde 15-20 yükseldiğinde, gümüş aniden yüzde 30 yükselir. Ethereum’dan Bitcoin’e , gümüşün altın için neyse odur. Bitcoin büyük yükü yapar, ardından birdenbire Ethereum yukarı doğru patlar. Bizim için tatlı nokta bu.”

Bu arada, BTC bir değer deposu olarak kullanılsa da, ETH blok zincirindeki akıllı sözleşme yetenekleri sayesinde daha fazla kullanım durumu içeriyor. Holmes dedi ki :

“Ethereum’un Bitcoin’den çok daha fazla kullanımı var, gümüşün yaptığı gibi… Gümüş talebinin %20’si güneş enerjisi içindir. Yeşil bir ayak izine sahiptir; virüsler gümüş üzerinde yaşayamaz, birçok tıbbi kullanımı vardır. Ethereum ile aynı şey; DeFi için, NFT’ler için kullanılır.”

Bunu söyledikten sonra, altcoin ile ilgili bazı endişeler var. HIVE Blockchain , Toronto Girişim Borsası’nda işlem gören ilk halka açık kripto madenciliği şirketi, aynı sorunlarla karşı karşıya kaldı.

“ Ethereum için madencilik sahip olduğumuz en büyük zorluk, pek çok gencin oyun oynamak için GPU çiplerine sahip olması ve hepsinin madencilik Ethereum ] böylece daha az jeton alırız. Fiyatlarımız bir yıl öncesine göre çarpıcı bir şekilde arttı, ancak Ethereum 300 dolar iken günde 300 Ethereum üreten makineler şimdi günde 80 Ethereum üretiyor.”

Bununla birlikte, yine de en büyük endişe, bunun “dışarıdaki arzı azaltmaya” yardımcı olabilecek ancak “talebi durdurmayan” bir Hisse Kanıtı (PoS) fikir birliği mekanizmasına geçmesiydi insanlar bunun için madencilik yapıyor.”

Yine de ETH konusunda iyimser.

Hala kanıyor…

Şimdi, ne yazık ki, ETH son 24 saat içinde %4’lük bir düzeltme yaşadı. Basın zamanında, işlem 3400 dolar civarındaydı. Şimdi, bu, Dijital varlık yatırım ürünlerine ilişkin son ​​çıkışlar nedeniyle mümkün olabilir. Aynı durum, yakın tarihli bir CoinShares  raporunda vurgulanmıştır.

Rapor, Bitcoin girişlerinin güçlü bir pozitif eğilim göstermesine rağmen, Ethereum’un altcoinlerden uzaklaştırılarak 14 milyon dolarlık hafif bir kayıpla karşı karşıya olduğunu belirtti.

Bitcoin’in basın zamanında güçlü bir fiyat artışı göstermesiyle, Ethereum’un pazar payı istikrarlı bir şekilde düşüyor. Dolayısıyla Ethereum, fiyat hareketi açısından hala zayıf, ancak gelecekteki beklentiler hala parlak görünüyor.

 

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

# isim Hacim (24 saat) ülke kurulmuş Resmi internet sitesi

Ethereum, Bitcoin'e gümüşün altına tepki verdiği gibi tepki veriyor mu? yazısı ilk önce KoinKoine.Com üzerinde ortaya çıktı.

Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: