Kripto Para

Ethereum Classic: Bu faktörler bu hareketi tetikleyebilir mi?

Ethereum Classic tüm zamanların en yüksek seviyesinden %74.04 düşmüş olsa da, 22 Haziran’daki son düşük seviyesinden %15 arttı. Yazarken, kripto para birimi 40$’ın biraz üzerinde işlem görüyordu YTD getirisi %618,36.

Çoğu alternatifin aksine, ETC, CoinMetrics’in yakın tarihli bir raporuna göre 2. çeyrekte yıldız kazanan birkaç kişiden biriydi. raporu , 2021’in ikinci çeyreğinde Bitcoin ve altcoinlerin performansını inceledi ve analistler, 19 Mayıs’taki keskin piyasa düzeltmesine rağmen birkaç varlığın çeyreği bitirdiğini buldu. yeşil.

Ethereum Classic (ETC), yalnızca Dogecoin’den önce gelen ikinci en iyi kazanandı ve ilki, Bitcoin fiyatında yaklaşık %39’luk bir düşüşe rağmen %297’lik büyük bir kazanç elde etti.

Kaynak: CoinMetrics

2020’de Thanos adlı son kararlı sürümden sonra, ETC bu ayın sonuna kadar blok zinciri ağını geliştirmek için Magneto sert çatalını başlatmaya hazırlanıyor. Şu an itibariyle, Magneto’nun 21 Temmuz’da yapılması planlanıyor ve aynısı ECIP-1103’ü de uygulayacak.

Birçok varlık için bu ayın sonuna kadar bir fiyat artışı önerirken, LunarCrush’a göre mevcut duyarlılık bile yükseliş yönünde görünüyor alt’ın son %25’lik düşüşünün ortasında. ETC’nin sosyal metriklerinin çoğu, altcoin grafiklerde 63’lük bir Galaxy Skoru kaydettiği için yükseliş tarafına doğru eğildi.

Kaynak: LunarCrush

Bununla birlikte, Ethereum Classic için zincir içi metriklerin ve geliştirme etkinliğinin alt için sağlıklı bir tablo çizmemesi dikkat çekicidir. ETC’nin balinalar tarafından tutulan 5 milyon USD’den fazla olan toplam sabit para arzı yüzdesi, Haziran ayının sonuna doğru düştükten sonra hala Mayıs-Haziran seviyelerinin altında dalgalanıyor. Gösterge hala Mayıs öncesi zirvelerin üzerinde kalsa da, bu ayın büyük bölümünde yatay hareket ediyordu.

Alt için geliştirme faaliyeti, Ocak 2021’in daha düşük seviyelerine düştüğü için endişe verici bir tablo sundu. Bu, ağın yükseltmelerine rağmen uzayda yetersiz bir aktiviteye ve ağ gelişimine işaret etti.

Kaynak: Sanbase

ETC fiyat hareketine daha yakından bakıldığında, şu anda 40,7 dolarda çok önemli bir destek seviyesini test ettiğini gösteriyor. Varlık aşırı satım bölgesinde olduğundan, tetiklenen bir toparlanma varlığın fiyatını yükseltebilir. Bu destek seviyesinden sıçrarsa, bir yükseliş trendi 47,6 $ direnç seviyesinin yeniden test edilmesine yol açabilir. Bununla birlikte, aralığın daha düşük, 40 dolarlık bir işarette kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Kaynak: ETC/USD, TradingView

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: