Kripto Para

Ethereum Classic: Bu göstergenin büyümesi, alt’ın fiyat hedefini bu aralığa yerleştiriyor

Ethereum Classic, alt kayıt YTD’nin % 1.247’lik geri dönüşü ile yılın en iyi performans gösterenlerinden biri oldu. Bu şaşırtıcı bir rakam, özellikle o zamanki alt, 6 Mayıs’taki 141 dolar seviyesinden% 45 daha düşük olduğu için. Çoğu altcoin gibi ETC de bu yıl Bitcoin ve Ethereum’un genel yükselişinden kazanç sağlasa da, değerlenme oranı pek çok göze çarptı.

Aynı şeyin yaptığı şey, çoğu insanın Ethereum Classic için beklenen fiyat hedeflerinde revizyonları tetiklemesi oldu. Etherplan’ın Donald McIntyre’ı, ETH’nin kuzeydeki 3.000 $ ‘lık zammın arkasında bir süre önce kırılan 94 $’ lık projeksiyonun 2021 sonuna kadar savunucunun tahmini ile bunlardan biri.

Etherplan’ın kurucusu, bu hafta Patient Money ‘ün en son konuğu oldu ve savunucu,% 51’den fazla saldırı olasılığı, ekosistem güncellemeleri, ETC muhtemelen oynuyor’ gibi bir dizi konu hakkında yorum yaptı. ‘ve Ethereum Classic için revize edilmiş fiyat hedefleri.

McIntyre’ye göre, ETC’nin sıralama tablosundaki mevcut pozisyonuna rağmen (Ethereum Classic, yayın zamanında CoinMarketCap’te 19. sırada yer aldı), altcoin kesinlikle “ilk 10 blok zinciri” ve savunucu altcoin’in yükselişinden umutlu. önümüzdeki birkaç yıl içinde aynı şekilde.

ETC’nin düşük konumunun bir anormallik ve istisna olduğunu söyledi.McIntyre, 2019 ve 2020 yıllarında% 51 saldırının buna katkıda bulunduğunu savunuyordu. Ancak bu olaylar kendini tekrar edecek mi? Muhtemelen, savunucu, 2020’de kabul edilen NESS ve ETC Hash gibi acil durum yükseltmelerinin ve çözümlerin son birkaç ayda ağın güvenliğini güçlendirdiğini de sözlerine ekledi.

İkincisi, ekledi,

”… eski makinelerin ETC’de de madencilik yapabilmesinin önündeki engelleri biraz azalttı ve bu da ETC madenciliği yapabilen ve hash gücünü artıran makinelerin tabanını artırdı.”

Aslında zamanla McIntyre gibi savunucular, özellikle hash gücü artmaya devam ederse, ETC’nin ETH kadar güvenli hale gelmesini bekliyorlar.

Etherplan’ın kurucusu ayrıca ETC’nin, Ethereum Classic’i “şirketler, hükümetler ve bankaların kullanması için çok daha lezzetli ve kabul edilebilir” hale getirmesi beklenen, küresel olarak kabul edilen bir blok zinciri algoritması olan “yeni nesil” SHA-3’ü benimsemesinden bahsetti.

ETC’nin listelerde yenilenen konumuna katkıda bulunduğuna inanılan bir başka husus da, piyasanın farklılaştırılmış katmanları tanımasıdır. McIntyre, bunun özellikle Digital Currency Group’dan Barry Silbert ETC Cooperative’in en büyük sponsoru olmaya devam etmesi nedeniyle önümüzdeki 4-8 yıl içinde daha fazla ivme kazanacağını ekledi.

Tüm bu gelişmelerin ışığında, ETC gelecekte nereye gidebilir? Hem yakın hem de uzun vadede? Donald McIntyre, 2021 ve 2025 sonu itibariyle Altının beklenen piyasa değeri ile ilgili olarak mevcut piyasa döngüsüne ve Bitcoin’in piyasa değerlemesine dayalı bir değerleme önerdi.

Ona göre, bu döngünün sonunda, son fiyat düzeltmelerine rağmen dünyanın en büyük kripto para biriminin değeri 125.693 $ civarında olacak. Ethereum Classic’e gelince, bununla birlikte, BTC ile birlikte temel katman büyümesi sayesinde, alt, BTC’nin değerlemesinin% 5’i olarak değerlendirilecek ve alt’ın değerlemesi 900 ila 1.000 ABD Doları arasında olacak.

Dahası, savunucu, 2025’e kadar ETC’nin fiyatının BTC’nin değerlemesinin% 25’ine yükselmesini ve aynı değerin on yılın sonunda% 50’ye kadar yükselmesini bekliyor.

Bu, fiyat hedeflerinin şaşırtıcı bir revizyonudur, özellikle daha önce de belirtildiği gibi, McIntyre’nin son hedefleri ETH’nin 3.000 $ ’ı geçmesine dayanıyordu. Bir şey olursa, bu revizyonlar, son boğa piyasasının topluluktaki herkesi nasıl şaşırttığının kanıtıdır.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: