Kripto Para

“Ethereum (ETH) Fiyatı 440 Dolara Çıkabilir!”

© Reuters.

Ethereum (ETH), Ocak ayının başından bu yana değerini adeta ikiye katladı ve hala yakın zamanda duracak imajı vermiyor. Ethereum bundan yaklaşık üç gün önce gelen JPMorgan (NYSE:) müjdesi ile beraber altcoin’ler arasında en çok yükselenlerden birisi olmayı başarmıştı.

Analistler ise şu an yatay bir grafik çiziyor olmasına rağmen ETH’nin önümüzdeki günlerde yükselişine kaldığı yerden devam edeceğini vurguluyorlar. Oanda Corp.’un kurucusu Edward Moya, ETH için oldukça parlak günler olduğunu belirten kişilerden sadece birisi.

Ethereum Fiyatının Yeni Hedefi
Moya, yaptığı son tahmininde devam eden yükseliş beklentisinin ETH fiyatını 440 dolar çizgisine kadar götüreceğini vurguladı. Ether’in aslında 2018 yılının Temmuz ayından beri böylesine yüksek seviyeye çıkmadığını söylemekte fayda var. O tarihlerde ETH’nin yükselmesini sağlayan asıl faktörün ise ICO (ilk dijital para arzı) çılgınlığı ve (BTC) boğası olduğu biliniyor.

Şu an ICO’ların devri kapanmış olsa da, ETH aktif olarak ciddi bir kullanıma sahip. Hem merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları, hem de Ethereum 2.0’ye geçiş sürecinin yarattığı furya kesinlikle önümüzdeki günlerde artışı körükleyecek gibi gözüküyor. Moya da Ether’in bu yükselişin devamında 400 ile 440 dolar bölgesindeki direnç noktalarına kadar çıkacağını vurguladı ve yeni bir rekor geleceğini müjdeledi.

Eğer böyle bir şey gerçekleşirse, ETH’nin piyasa egemenliği konusunda Bitcoin’in daha fazla düşüş yaşamasına sebep olması muhtemel.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı