Kripto Para

Ethereum (ETH) Rallisinde Sona Mı Gelindi?

© Reuters.

Ethereum (ETH) kesinlikle Bitcoin‘e (BTC) taş çıkaracak bir performansa imza attı. ETH, 170 dolardan başladığı yükselişe, 230 dolara kadar devam etti. Aslında ETH’nin daha önceki performansına baktığımızda, bundan yaklaşık 53 gün önce değerinin 115 dolar olduğu görülüyor. Bu da 53 gün içerisinde iki kattan daha da fazla bir artış yaşandığını bizlere gösteriyor.

Bitcoin’in 10.000 dolara çıkması ise Ethereum’u baskıladı ve ETH’nin ünlü yükselişi şu an için durmuş gibi gözüküyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle Ethereum 225 dolarlık birim fiyattan işlem görüyor. ETH’nin son 24 saat içerisindeki fiyat değişimi ise %0,86 düşüş seviyesinde. Şu an top 10 kripto para birimlerinin büyük bir çoğunluğu düşüş yaşıyor.

Ethereum Yükselişi Bitti Mi?
Peki bütün bu genel düşüş ve ETH’nin duraksaması, uzun süredir beklenen yükselişin bittiği anlamına mı geliyor? Ambcrypto‘nun aktardığı habere göre, Ethereum 26 Ocak tarihinden bu yana %45 pump yaşadı.

ETH’nin şu an için mevcut trendindeki en yüksek noktanın 238 dolar olduğunu ifade eden Ambcrypto analistleri, düşüş için de bir seviye verdiler. Grafiğe göre ETH’nin olası bir düşüşte gerileyeceği en dip nokta 195 dolar olarak gözüküyor. Haftalık grafikte Ethereum’u içine alan bir alçalan üçgen formasyonunun oluştuğunu görmek mümkün ve bu da ETH için düşüş geleceği şeklinde yorumlanabilir. Eğer Ethereum bu formasyondan kurtulup 231 dolar üzerine çıkmayı başarırsa, belki de yeni bir rekor görebiliriz.

Bu makale ilk olarak www.coin-turk.com üzerinde yaynlanmıştır

Feragat: ParaBorsa.Org would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. All CFDs (stocks, indexes, futures) and Forex prices are not provided by exchanges but rather by market makers, and so prices may not be accurate and may differ from the actual market price, meaning prices are indicative and not appropriate for trading purposes. Therefore ParaBorsa.Org doesn`t bear any responsibility for any trading losses you might incur as a result of using this data.

ParaBorsa.Org or anyone involved with ParaBorsa.Org will not accept any liability for loss or damage as a result of reliance on the information including data, quotes, charts and buy/sell signals contained within this website. Please be fully informed regarding the risks and costs associated with trading the financial markets, it is one of the riskiest investment forms possible.
Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı