Kripto Para

Ethereum, Ethereum Classic, Polkadot Fiyat Analizi: 07 Haziran

Ethereum, 2.900-3.000 dolar arasındaki önemli bir direnç kanalının üzerine çıkmaktan çok uzaktı. Ethereum Classic yana doğru hareket etti ve fiyat dalgalanması yapmadan önce daha güçlü ipuçları bekledi. Son olarak, Polkadot bir yukarı kanal içinde hareket etti, ancak kazanımların 30 $ dirençle sınırlı olması bekleniyordu.

Ethereum [ETH]

Kaynak: ETH/USD , TradingView

Ethereum sonraki birkaç seansta önemli bir gelişme gördü. 2.800$ civarında işlem gören fiyatı 2.900-3.000$ direncinden sadece %3 uzaktaydı. Başarılı bir çıkış, dünyanın en büyük altcoinini 3.500 dolara itebilir – bu, muhtemelen küresel kripto para piyasasını da artıracak bir gelişme.

Sıkışma Momentum Göstergesine göre, düşüş momentumu son birkaç seansta düşüyor ancak oynaklık düşük kaldı. Bir dizi beyaz nokta ve yükselen yeşil çubuklar, bir koparma tahminini destekleyecektir. Satıcılar ETH’yi bir kez daha reddetmeyi başarırsa, kripto para birimi 2.700 dolar civarında destek bulabilir. MACD çizgisi, Sinyal çizgisinin üzerinde tutuldu, ancak düşüş eğilimi, olumlu bir sonucu reddedebilir.

Klasik Ethereum [ETC]

Kaynak: ETC/USD , TradingView

Ethereum, satıcıları 3.000 dolardan almaya hazırlanırken, Ethereum Classic , yükseliş eğiliminden etkilenmemiş gibi görünen 71,3 dolar ve 60 dolarlık kanalı içinde sınırlı kaldı. ETH üst tavanını geçemezse, bu kanal büyük olasılıkla korunacaktır. Ancak başarılı bir çıkış, ETC piyasasında da bir miktar alıma neden olabilir. Böyle bir sonuç, 83 dolara doğru %26’lık bir ralliyi tetikleyebilir.

Yazıldığı sırada, ETC dengeli bir piyasayı yansıtıyordu. MACD çizgisi Sinyal çizgisine bindirilirken, RSI son ​​birkaç seansta tarafsız bölgede sürüklendi.

Polkadot [DOT]

Kaynak: DOT/USD , TradingView

Polkadot’un bir yukarı kanal içinde işlem gördü ve alt trend çizgisini erken bir kırılmaya karşı savundu. Bununla birlikte, MACD’nin histogramı, Sinyal çizgisi hızlı hareket eden çizgiyi yakalarken, yükseliş momentumunun son birkaç gün içinde düştüğünü gösterdi. Satın alma baskısı ortadan kalkar ve satıcılar devralırsa, DOT kanalından güneye ve 18-19 dolarlık desteğe doğru hareket edebilir. Başka bir seçenek de kanal içinde bir hareketti, ancak 30 dolarlık direnç, muhtemelen daha fazla artışa yönelik herhangi bir girişimi önleyecektir.

RSI daha yüksek zirveler yapıyordu ancak DOT 30 $’da üst direnç işaretine dokunduğunda aynı durum tersine dönebilirdi.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: