Kripto Para

Ethereum Fiyat Analizi: 20 Mayıs

Sorumluluk reddi: Aşağıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır

Ethereum , son zamanlarda Bitcoin pazarı ile ilişkisini düşürüyor. Ancak, en büyük iki kripto para birimi arasındaki mevcut bağlantı, Ethereum’un dün görülen düşüşü yansıtmasıyla sonuçlandı. Aslında, ETH 3.658 $ ‘dan 1.808 $’ a düşerken değerinin% 50’sini kaybetti.

Dünyanın en büyük ikinci kripto varlığı, kısa sürede 2 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmak için toparlandı, ancak baskı anında ETH ticareti 2.747 dolardan gerçekleşti.

Ethereum günlük grafiği

Kaynak: ETHUSD TradingView’de

Ethereum’un günlük grafiği, basın zamanı fiyatının direnç seviyesinde olduğunun ve fiyatın daha yükseğe tırmanması için yükseliş eğilimi gerektirebileceğinin altını çizdi. Alıcılar pazara akın etmeye başladıkça, genel pazarın bu duruma hazırlıklı olduğu görüldü.

Muhakeme

Ethereum, Bitcoin’den sonra en değerli kripto varlık olduğunu kanıtladı. Değerinde de büyük bir düşüş görmesine rağmen, Ethereum bir kayıptan kurtulma söz konusu olduğunda ilişkisiz davranıyor. Varlık, direncine yakın işlem gördükçe, Ethereum piyasası daha değişken görünüyordu. Bollinger Grupları daha fazla aksiyon için açılıyordu. Bununla birlikte, Signal hattı, fiyat eğiliminin hala düşük olduğunu gösteriyor gibi görünüyordu.

ETH, muazzam düşüşünden şimdiden% 50’lik bir iyileşme sağlamıştı ve Göreceli Güç Endeksi, satın alma baskısının henüz yükselmekte olduğunu gösteriyordu. Gösterge 42’deydi ve denge bölgesine doğru ilerliyordu. Bu, ETH pazarındaki artan satın alma baskısının bir işaretiydi. Ancak, piyasada yeterli ivme yoktu ve fiyatın ilerlemesi için başka bir sarsıntı gerekecekti.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler

Giriş seviyesi: 2.911,65 $
Kâr Al: 3.372,18 $
Durdurma seviyesi: 2.462 $
Ödül Riski: 1.02

Sonuç

Ethereum pazarı, 19 Mayıs düşüşünden sonra toparlanırken fiyat ölçeğinde yükseliyordu. Dijital varlık, satın alma baskısının arttığını görüyordu, ancak piyasadaki düşük ivme, fiyatını 2.820 dolarlık direnç seviyesinde tuttu. Satın alma baskısı daha da yükselirse, ETH 3.372 dolara yükselebilir.

Sorumluluk Reddi: Yukarıdaki analizin bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.


Source link

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: